Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
src="http://www.kissdesign.net/horloge/155/calendrier.js">
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
src="http://www.kissdesign.net/horloge/155/calendrier.js">
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea

 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Poftiti la o cafea (20)
sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Apr 02, 2013 1:15 am Scris de Ramona

» Poftiti la o cafea 19
sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Mar 20, 2012 12:19 am Scris de Ramona

» Filme, desene si muzica pentru copii
sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyVin Dec 23, 2011 2:21 am Scris de Loredana

» filme pentru noi...adulti si pentru familia noastra
sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Noi 22, 2011 12:17 am Scris de Loredana

» Modele, tricotaje si crosete...toate bune pentru fete
sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyLun Noi 14, 2011 9:29 pm Scris de Loredana

» Ghicitori pentru pitici si poezii
sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptySam Noi 05, 2011 11:46 pm Scris de Loredana

» Zile onomastice.
sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Oct 04, 2011 8:54 am Scris de Loredana

» Copii nostrii-2
sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptySam Iun 18, 2011 11:47 pm Scris de Loredana

» Jocuri pentru noi , pentru prichindeii nostrii si ne mai delectam
sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyJoi Mai 19, 2011 6:17 am Scris de Loredana

Ultimele subiecte
» Poftiti la o cafea (20)
sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Apr 02, 2013 1:15 am Scris de Ramona

» Poftiti la o cafea 19
sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Mar 20, 2012 12:19 am Scris de Ramona

» Filme, desene si muzica pentru copii
sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyVin Dec 23, 2011 2:21 am Scris de Loredana

» filme pentru noi...adulti si pentru familia noastra
sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Noi 22, 2011 12:17 am Scris de Loredana

» Modele, tricotaje si crosete...toate bune pentru fete
sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyLun Noi 14, 2011 9:29 pm Scris de Loredana

» Ghicitori pentru pitici si poezii
sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptySam Noi 05, 2011 11:46 pm Scris de Loredana

» Zile onomastice.
sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Oct 04, 2011 8:54 am Scris de Loredana

» Copii nostrii-2
sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptySam Iun 18, 2011 11:47 pm Scris de Loredana

» Jocuri pentru noi , pentru prichindeii nostrii si ne mai delectam
sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyJoi Mai 19, 2011 6:17 am Scris de Loredana

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Forum
Parteneri
forum gratuit
Parteneri
forum gratuit

 

 sa fumam cat mai putin

In jos 
+4
danuta36
Gina
sela
Ramona
8 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
danuta36
SLEEPY
danuta36


feminin
Numarul mesajelor : 4025
Varsta : 53
Location : Hunedoara
Job/hobbies : operator PC
Data de inscriere : 07/04/2008

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyLun Oct 13, 2008 10:01 pm

Bravo fetele,Gabi si Adriana! :greate:

eu sunt la faza de 2-3 pe zi,dar tot zic sa le las iar...nu stiu cand va fi asta.. :oops:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyDum Noi 09, 2008 9:36 pm

eu nu fumez de cativa ani buni, m-am prostit in liceu dupa aia m-am lasat inainte de termina liceul :D
Sus In jos
doinabita
norocul incepatorului



feminin
Numarul mesajelor : 176
Data de inscriere : 16/06/2010

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Iun 22, 2010 3:59 am

Mama ce vointa aveti!io nu am inca.De cafea m-am lasat de nevoie, dar de tigari nu.Fumez mai putine, nu destul de putine.Inca nu sunt hotarata si la astea. sa fumam cat mai putin - Pagina 6 42053
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Iun 22, 2010 4:13 am

Doina sa fumam cat mai putin - Pagina 6 359926 eu nu fumez mult da nici eu nu le las , zici ca e ca si un scaiete :D
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Iun 22, 2010 5:36 am

Din pacate nu ma mai pot lauda cu lasatul d etigari ca ne-am apucat iar. rele sunt mai ca degeaba te lasi ca vad ca iar te apuci. Si acum nu mai am vointa deloc din cate vad. Ma gandesc sa ma las iar dar imi aduc aminte ca m-am apucat iar si uite asa imi piere avantul.
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Iun 22, 2010 5:42 am

Adrianaaaa iara fumi???
Aio....numa sa nu fumi mult... sa fumam cat mai putin - Pagina 6 508366
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Iun 22, 2010 5:45 am

Apai ce sa zic. Cam ca inainte din pacate. Nu conteaza fata daca fumezi mult sau putin; ca doar tot fumezi. Din pacate. Daca fumezi 2 sau 5 sau 10 tot aia e. Tot dependeta se cheama. Asta e nasol. Ca daca nu ai fi dependent nu ai fuma deloc. Dar uite ca stresul si oboseala la mine m-au facut sa ma apuc iar. Asa am patit si la Robert. M-am lasat si la un moment dat din cauza stresului iar m-am apucat. Asa si acum.
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Iun 22, 2010 5:52 am

No lasa ca poate reusesti iara sa te lasi sa fumam cat mai putin - Pagina 6 359926
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doinabita
norocul incepatorului



feminin
Numarul mesajelor : 176
Data de inscriere : 16/06/2010

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Iun 29, 2010 8:16 am

Ce misto ca reusiti sa fumati mai putin sau sa va lasati...io nu mi-am pus inca in gand, dar nici mult nu mai am pana atunci...m-am lasat de ele o data .Acum vad eu cand ma hatarasc, dar nu asa cu mai putine...dintr-o data tot.Ca daca e vointa se poate.Eu am incarcat si mi-a reusit atunci.Sa vad acum sa fumam cat mai putin - Pagina 6 913724
Sus In jos
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Iun 29, 2010 9:27 am

Asa zic si eu Doina ca lasate deodata toate. Nu merge nici la mine ca fumez mai putin. Din contra, atunci cand zic ca sa fumez mai putin atunci imi vine sa fumez mai mult. Si eu sper sa le las acum cat mai curand. Asa mi-am propus, acum s avedem ce iese. Bafta si tie.
Sus In jos
doinabita
norocul incepatorului



feminin
Numarul mesajelor : 176
Data de inscriere : 16/06/2010

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyJoi Iul 01, 2010 6:43 am

Si eu zic sa le las dar mai incolo... in primiul rand ating la sanatate , apoi rau la buzunar....vad eu cand le las.... sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Icon_biggrin
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyJoi Iul 08, 2010 7:24 am

Eu vreau sa ma las de fumat...dar as vrea din tot sufletul sa se lase si Tibi, a zis ca sa vedem...sa le reduca putin cate putin...da nu prea cred eu...ca fumeaza de multi ani si nu prea are vointa asa ca.....
Da daca el fumeaza imi vine sa fumez si eu...si uite asa...nu stu daca voi reusi...ca e greu asa.
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyJoi Iul 08, 2010 9:47 am

ramo daca ai ambitie sa te ti de exercitiile la care eu am asistat si nu sunt usoare de loc,nu vad de ce nu ai putea lasa tigarile mai ales ca tibi nu prea e pe-acasa sa te ispiteasca.totul pleaca de la vointa ta.pune-ti ambitia ca pt sport te controleaza ele pe tine sau tu?mai ales la cat fumezi tu.....bafta stiu ca daca vri poti,candva si eu fumam dar am iesit invingatoare.te pupacim pa :[tim:]:
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyJoi Iul 08, 2010 10:39 am

Lore sa fumam cat mai putin - Pagina 6 359926 api na...as vrea...da de ex. acum am fumat cu Ami si Tibi, doua ispite :D acum vad eu...ce o fi o fi
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyJoi Iul 08, 2010 4:19 pm

Ramo si la mine e aceeasi chestie, fumeaza sotul si uite asa mie greu si mie sa ma las daca il vad pe el ca fumeaza tot timpul. dar ar trebui incercat macar. ca de pierdut nu avem ce pierde. Tu cat fumezi pe zi?
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyJoi Iul 08, 2010 10:03 pm

Apiii intreaba-ma cat fumez pe saptamana...ca pe zi nu se pune ca sunt zile cand nici nu fumez...deci la mine cateodata tine un pachet pe o saptamana sau un pachet la doua saptamani :D:D:D mai ales cat o fost plecat...daca nu am simtit miros de tigare nici nu mi-a venit sa fumez da acum as baga :D ca un furnal sa fumam cat mai putin - Pagina 6 508366
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyVin Iul 23, 2010 5:26 am

Fetelor am trei saptamani de cand nu mai fumez sa fumam cat mai putin - Pagina 6 913724
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Iul 27, 2010 10:53 am

BV MA BUCUR PT TINE TINE-O TOT ASA SI ESTI CAMPIOANA PT TINE.AZI CAND A FOST ADRIANA LA MINE FATA CARE A INTRAT SI EA CHIAR POV SUB FUMAT ZICEA CA SI-A COMANDAT PE NET CEVA FILTRE LA1.50 BUC CU AROME DE MENTA,CEAI DE MERE ,FRUCTE SI SUNT MAI MULTE VREA SA SE LASE DAR TU ESTI MIC COPIL EA FUMEAZA MULT.A FAC UN CALC SI AJUNGE LA 600 LEI PE LUNA CU SOTU SI VREA SA SE OPREASCA DAR STIE CE-O ASTEAPTA.E ASISTENTA LA MED DE FAM E TARE DE TREABA.DACA VREODATA AI NEVOIE DE FAC INJ ,,NU DORESC DAR DACA NU-I DANA POTI SA APELEZI SI LA EA.BAFTA LA PAUZA DEFINITIVA EU VA SUSTIN sa fumam cat mai putin - Pagina 6 323181
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Iul 27, 2010 11:22 am

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 359926 mersi
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Iul 27, 2010 5:00 pm

BRAVO RAMOOOOOOOOOOOOOOO!!!
Felicitari si tine-o tot asa. Trebuia sa-mi zici si mie cand te lasi sa ne fi lasat amadoua odata. Dar sper sa ma las si eu candva.
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Iul 27, 2010 6:52 pm

Adriana da nu e tarziu nici acum, hai ca eu fac 4 saptamani si tu incepi de duminica, ca duminica fac 4 saptamani :D sa fumam cat mai putin - Pagina 6 155926
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMar Iul 27, 2010 7:41 pm

adri iti doresc si tie ambitie multa si putere de autoconvingere sa scapi de acest viciu.sunt sigura ca daca vrei cu adevarat vei deveni si tu o campioana :[]: pt tine anticipat pupici si sanatate multa la pitici
Sus In jos
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMier Iul 28, 2010 8:50 am

Multumesc fetele de incurajari. Intai trebuie sa-mi propun si sa fiu foarte foarte hotarata. Si sa-l conving si pe sot sa se lase. Ca asa am hotarat, sa ne lasam amadoi odata. Sa vedem daca reusim.
Sus In jos
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyMier Iul 28, 2010 8:57 am

INCEPUTUL E GREU IN ORCE DAR TOTUL ARE UNUL.BAFTA MULTA PE CAND VA HOT
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 EmptyJoi Aug 05, 2010 5:53 am

fetelor eu am fumat 20 de ani ,mam lasat cand am ramas insarcinata...e foarte buna viata fara fum .cand simt fum de tigara parca mi se pune un nod in gat
si pe langa asta am mai multi bani in portofel :dance010:
Sus In jos
Continut sponsorizat





sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: sa fumam cat mai putin   sa fumam cat mai putin - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
sa fumam cat mai putin
Sus 
Pagina 6 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea :: Your first category :: Subiecte interesante-
Mergi direct la: