Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
src="http://www.kissdesign.net/horloge/155/calendrier.js">
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
src="http://www.kissdesign.net/horloge/155/calendrier.js">
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea

 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Poftiti la o cafea (20)
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMar Apr 02, 2013 1:15 am Scris de Ramona

» Poftiti la o cafea 19
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMar Mar 20, 2012 12:19 am Scris de Ramona

» Filme, desene si muzica pentru copii
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyVin Dec 23, 2011 2:21 am Scris de Loredana

» filme pentru noi...adulti si pentru familia noastra
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMar Noi 22, 2011 12:17 am Scris de Loredana

» Modele, tricotaje si crosete...toate bune pentru fete
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyLun Noi 14, 2011 9:29 pm Scris de Loredana

» Ghicitori pentru pitici si poezii
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptySam Noi 05, 2011 11:46 pm Scris de Loredana

» Zile onomastice.
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMar Oct 04, 2011 8:54 am Scris de Loredana

» Copii nostrii-2
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptySam Iun 18, 2011 11:47 pm Scris de Loredana

» Jocuri pentru noi , pentru prichindeii nostrii si ne mai delectam
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyJoi Mai 19, 2011 6:17 am Scris de Loredana

Ultimele subiecte
» Poftiti la o cafea (20)
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMar Apr 02, 2013 1:15 am Scris de Ramona

» Poftiti la o cafea 19
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMar Mar 20, 2012 12:19 am Scris de Ramona

» Filme, desene si muzica pentru copii
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyVin Dec 23, 2011 2:21 am Scris de Loredana

» filme pentru noi...adulti si pentru familia noastra
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMar Noi 22, 2011 12:17 am Scris de Loredana

» Modele, tricotaje si crosete...toate bune pentru fete
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyLun Noi 14, 2011 9:29 pm Scris de Loredana

» Ghicitori pentru pitici si poezii
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptySam Noi 05, 2011 11:46 pm Scris de Loredana

» Zile onomastice.
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMar Oct 04, 2011 8:54 am Scris de Loredana

» Copii nostrii-2
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptySam Iun 18, 2011 11:47 pm Scris de Loredana

» Jocuri pentru noi , pentru prichindeii nostrii si ne mai delectam
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyJoi Mai 19, 2011 6:17 am Scris de Loredana

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Forum
Parteneri
forum gratuit
Parteneri
forum gratuit

 

 Faze haioase din viata noastra

In jos 
+2
Gina
Ramona
6 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
maria
GRUMPY
maria


feminin
Numarul mesajelor : 5118
Varsta : 39
Location : Spania-Zaragoza
Job/hobbies : mami cu pui mic
Data de inscriere : 13/05/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMar Aug 05, 2008 9:58 am

Razi aici cu noi si .........gata.......am gasit solutia!!!!!!!! :D
Sus In jos
sela
Bobocel
sela


feminin
Numarul mesajelor : 700
Varsta : 37
Location : deva
Job/hobbies : operator prelucrare date
Humor : big familia
Data de inscriere : 30/03/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMar Aug 05, 2008 10:03 am

poi eu rad da noah acu nu imi vine :D ca nu stiu nici eu de ce probabil tre sa schimb scaunele :laughing:
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptySam Aug 09, 2008 4:47 am

Ficamea ieri a mers cu capul in jos si a uitat sa mai ia curba de la camera mica...nu trebuia mult si sa dus cu capul chiar in perete :laughing: si am ras amandoua de numa si aseara cand a venit tacsu a intrebato..."cu capul unde ai dat?" si eu cu Teo iar am ras si i-am zis si lui cum a dat cu capatana :laughing:
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
maria
GRUMPY
maria


feminin
Numarul mesajelor : 5118
Varsta : 39
Location : Spania-Zaragoza
Job/hobbies : mami cu pui mic
Data de inscriere : 13/05/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyLun Aug 11, 2008 7:08 pm

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: bucura-te ca nu a plans cand s-a lovit!!! :D
Sus In jos
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyVin Sept 26, 2008 5:43 am

azi am citit si eu subiectul asta pt prima data si am zis sa scriu si eu ceva daca tot am citit.
Nu imi aduc aminte chiar acum ceva haios din viata mea dar zic ceva de la fiumio. A, imi aduc aminte de la mine cu sotul dar e un pic prea sexi si nu pot ca sa zic ca mie rusine :oops:
Fiumio acum combina cuvintele din engleza si romaneste. Inainte sa mearga la gradi, adica ac vreun an vb foarte bine romaneste si corect. Acum nu mai stie sa faca acorduri si mai poceste cuvintele. Ex:
- ce ai mancat azi Robert la gradi?
- carnita mami cu sos, si am muiit (bagat) carnea in sos si am papat-o asa
- mami te-am impuscat si tu acum ai murat (murit)
- mami mie imi e frica de prajitoare (vrajitoare)
- cand nu-i convine ceva ce zic eu sau sotul ne zice clar: mami, tati nu mai imi place de tine deloc si nu te mai iubesc si cu asta basta
Sus In jos
maria
GRUMPY
maria


feminin
Numarul mesajelor : 5118
Varsta : 39
Location : Spania-Zaragoza
Job/hobbies : mami cu pui mic
Data de inscriere : 13/05/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyVin Sept 26, 2008 6:35 am

[quote="doctoresa"]
- ce ai mancat azi Robert la gradi?
- carnita mami cu sos, si am muiit (bagat) carnea in sos si am papat-o asa



Vai..ce-a iesit!!!!!!!!!!!!!! :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyVin Oct 10, 2008 5:48 am

Mai fete eu am fost la dansuri populare si erau niste nebuni....acolo....de zile mari.
Sa va povestesc, eram mai la inceput si eram cu o pretena Nicoleta dar eu ii zcieam Nikol , pentru ca eram incepatoare...adica aveam cam 5 luni de dansuri, profa a zis ca ne ia si pe noi cu ei sa vedem cum este cand pleaca cu spectacole, ne-a dus la Resita. Bun...acolo ne-a cazat la un camin...si ne-a aratat camerele ca sa ne lasam bagajele si apoi am plecat la spectacol. Mno am vazut cum au jucat ai nostrii...altii....si apoi ne-a dus restaurant sa mancam. Dupaia la camin sa dormim ca a doua zi trebuia sa ne intoarcem. Bun...cum dormim...mai tot radeau de noi ca deh....dormim cu profa in camera....da....noi nu....vezi de treaba ....dormim intr-o camera cu 8 paturi :D sa fim acolo eu si Nikol nu ne-am dat drumul la mana si ne-am bagat in camera, hop si zapacitii dupa noi....dar ce credeti....sau aruncat pe paturi....de nu am mai apucat sa ne luam doua paturi unu langa altu...bun....ma pun langa un pat de lanag geam...jap un narod lanag mine...si ziceau, da ce credeti ca dormiti amandoua? mai si radeau....zapacitii....bun....toate bune si frumoase au plecat si prin camerele celelalte unde au baut, fumat.....numai ma trezesc cu unu care canta muzica populara dar era si la teologie :D jap langa mine....si mimi zice ca vine cu bagajele la mine ca la noi nu mirosea a fum de tzigare si ca el o sa doarma cu mine si ca "Florinel" nu are decat sa doarma unde vrea....langa Nikol sa pus unu Florin :D erau doi cu numele asta :D bun...Florinel isi ia bagaju si zice ca el nu pleaca din camera si sa aruncat drept intre doua si le-a zis ca e treaba lor da el doarme intre ele sa ii fie cald la noapte :distractiv: saracele fete....bine le-a facut ca una era cam increzuta :distractiv: ailalta era o cantareata de muzica populara .
Bun...nerozii ca tot asa le zic sau cam imbetocit si ce le-a venit lor sa puna parola la usa, adica cine vrea sa intre in camera sa zica parola si cine nu zice....treaba lor...nu intra :D parola era "tzuicolindicilina" si bate cineva la usa si nerozii striga sa zica parola si cine batea? Profa...striga de numa....sa ii deschida usa...astia strigau din nauntru "pai zi parola ca sa intri in camera" :distractiv: :distractiv: :distractiv: de abia intr-un sfarsit i-a deschis usa. Bun....ne zice sa nu mai facem galagie si sa incercam sa dormim ca a doua zi este drum lung pana la Deva :beau: ehe....da cine sa doarma cand ne vine unu dintr-o alta camera....frate.....ce-i putzeau picioarele.......... :excited[1]: norocul meu ca eram la geam pe de-o parte , pe alta parte....era iarna meiiiiiii.....aio......stateam ghemuita sub patura, ca asa era cald dar cand am deschis geamul....buhuhu.....bun.....inchidem si geamul noi ne prapadeam de ras ca intre timp unul Alex a adormit si nebunii l-au intors cu tot cu saltea :headache: , cica sa vada cum o sa fie in armata....ca cica asa se face :rofl[1]: bai frate.....nebuni rau....radeam in hohote....Florin care se pusese langa Nikol se ametise binisor si vine profa sa ne stinga becu si sa ne culcam, cand iasa profa din camera, jap si al meu in picioare si aprinde becul....binenteles ca profa se dusese pe colidor in colo sa stinga becurile si la ceilalti asa ca...cand trece pe langa usa noastra ce se zareste....bec aprins....Florin in picioare....si profa draguta il ia de mana il pune in pat , il acopera si ii zice sa se culce. Cand profa se intoarce cu spatele hop si Florin in picioare.... :rofl[1]: se intoarce profa si iar il ia de mana, il pune in pat, il acopera si ii zice sa se culce , cand se intoarce cui spatele hop si Florin in picioare...mai fete...da zici ca avea arcuri la picioare de sarea asa din pat :rofl[1]: in sfarsit ii zice iarasi si pana la urma nu sa mai ridicat atunci dar cand a plecat Forin in picioare :wiggle:
Eu...cu popa langa mine, rusine pe mine nu alta, eh...cum asa ca dorm cu popa...phoaiiii...dar se da stingerea....in sfarsit. Numai aud de langa mine si vad picioare in vant, craci nu alta.....Florinel nerodo o gadila, o pipaia....uite asa si aia radea intr-un hohot si dadea din picioare...aio......dragii de ei...mancaiar mama ca unu nu-i mai bun ca altu....io si popa al meu....incepu popa sa ma pipaie...incepu sa i se ridice nivelul central :rofl[1]: eu de langa el ziceam "popo ceva o exorcizare?" aia urla acolo si eu "popo , hai pop ca moare asta langa noi, fa o exorcizare" ehhhhh da popa al meu radea si cu mainile...umbla....aio...pai de cine mei sa iti fie rusine cand vazui ce stie popa sa faca...isi scoase liniarul... :rofl[1]: :rofl[1]: :rofl[1]: tulai.....scapai eu ca i-am zis ca sunt pe CM . Saracu popa :rofl[1]: adormi cu liniarul oblu :rofl[1]:
Bai va zic sincer cat am putut rade in noaptea aia....ca am zis ca mor.....
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyVin Oct 10, 2008 5:54 am

Povestea continua ca deh cu asa nebuni...continua...dar partea cea mai tare ca se molipseste :distractiv:
Doi dilai si-au ascuns tzuica la mine in geanta si cand am ajuns la Deva a zis sa le duc tzuica acasa...bun....o iau si pe Mire si ma duc sa le duc tzuica . Cand ajung la ei...cica se pun sa bea...si ia o gura si se strambau in draci frate.,....si ma inervez...ca dupa o gura de tzuica luau o gura de apa....bai...si eu una buna...le zic "voi nici nu stiti sa b4eti tzuica, stai sa va arat , voi nu sunteti barbati sunteti caricaturi " :distractiv: si ii iau tzuica din mana si jap cu ea peste cap cateva inghitituri da unu striga "iai baaa tziuca ca asta ne-o bea " :distractiv: binenteles ca m-am ametit...aio.......si Mire sa ametit si radeam ca nebunele ca nu ne puteam opri :distractiv: ne-am revenit repede ca...stiti cum ii vorba aceea...o minune tine trei zile la noi tinu o jumate de ora :distractiv:
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyVin Oct 10, 2008 6:05 am

:laughing: mama ce aventuri ai avut mai fata. si ce colegi si ce distractii. saracu popa la-i lasat asa pe bietul baiat. vai de capul lui. S-a mai facut ala popa pana la urma?
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyVin Oct 10, 2008 6:21 am

Mai vreau sa iti zic ca e inspector, ceva director...ceva mare sa ajuns dar cred ca nu e preot inca ca nu stiu daca sa insurat :D
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyVin Oct 10, 2008 6:34 am

Vai da la un craciun am avut spectacol aici la Deva si dupa spectacol faceam chef, asa ca...nerozii ce s-au gandit...ne-au facut streptes :distractiv: radeam cu lacrimi si dupa melodia aia de streptes au bagat un bluz si ne-au luat rand pe rand pe fete de pe scaune , bine ca eram numai noi intre noi , mai erau si cei de la RNB :D dansatorii asa ca...shou nu alta. Era si frig si se lasasera cati-va in chiloti iti dai seama cum aratau, vai..... :distractiv:
Mai dar sa vezi ca faceau demonstratii astia de la RNB si ai nostrii....doi...aia cu tzuica...au incercat sa ii imite...sa fi vazut acolo trante :distractiv: radeam pana simteam ca nu mai putem :distractiv:
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyDum Mar 15, 2009 6:55 am

Mirela a scris:
Povestea continua ca deh cu asa nebuni...continua...dar partea cea mai tare ca se molipseste :distractiv:
Doi dilai si-au ascuns tzuica la mine in geanta si cand am ajuns la Deva a zis sa le duc tzuica acasa...bun....o iau si pe Mire si ma duc sa le duc tzuica . Cand ajung la ei...cica se pun sa bea...si ia o gura si se strambau in draci frate.,....si ma inervez...ca dupa o gura de tzuica luau o gura de apa....bai...si eu una buna...le zic "voi nici nu stiti sa b4eti tzuica, stai sa va arat , voi nu sunteti barbati sunteti caricaturi " :distractiv: si ii iau tzuica din mana si jap cu ea peste cap cateva inghitituri da unu striga "iai baaa tziuca ca asta ne-o bea " :distractiv: binenteles ca m-am ametit...aio.......si Mire sa ametit si radeam ca nebunele ca nu ne puteam opri :distractiv: ne-am revenit repede ca...stiti cum ii vorba aceea...o minune tine trei zile la noi tinu o jumate de ora :distractiv:

da imi amintesc faza cand am ajuns acel alexadik unu dintre dilai era primul meu prieten si pe vremea aia eram impreuna. si imi aduc aminte ce ne-am psicat si eu si mona si radeam f tare si astia urlau la noi sa radem mai incet ca noah era tarziu si vin vecinii. ce tare faza :lol!:
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMar Dec 08, 2009 12:37 am

Aici cam suna a gol asa ca sa va povestesc ceva.
Intr-o seara am zis ca io coc sotului meu ca daca el sta la tv incepe ceva de genu "Mona uita-te...uite acolo la tv...ia uite...Monaaaa hai repede sa vezi...Monaaaa...." si tot asa din minut in minut numa sa nu imi dea pace si se mai si inerveaza daca nu ma uit asa ca acum cate-va seri ma uitam cu Teo la Peter Pan si ii zic sa se uite ce ochi frumosi are o fetita si el s-a uitat da tarziu si tot ii zic, asa cum face el, si apoi cand vad ca era atent la calculator mai bine il strig tare si repede "uita=te acum!!!" mai daca nu o sarit al meu sot...de numa no asa Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 84816 si a zis "ho naroado ca ma si sperii" Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 84816
Aseara mi s-a parut ca tuseste fata si am strigat sa fuga repede la fata si a luato la fuga prin casa Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 84816 si fata nu tusea dormea chiar linistita Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 84816
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMar Apr 20, 2010 1:44 am

Fetelor sa va povestesc ce a facut aL meu barbat de dimineata.
Noi dormeam linistit si ii suna telefonul nu ceasul ci seful lu al meu Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 508366
Si sare al meu din pat disperat cu telefonul in mana si aproape ca se lipeste de usa si seful lui il intreaba
-unde esti?
la care Tibi ii zice
-aici in colt la mine
da seful il intreaba
-unde in colt?
da Tibi ii zice
-aici intre mine si nagy
la nagy ii zicem noi la un magazin
seful
-stai acolo ca vin cu taxi sa te iau
si eu ii faceam disperata semn cu mana ca doar zebrutele noastre sunt aici in camera cu noi si doar cand ne aud ca vorbim ele fac galagie si el cand ii fac semn cu mana mai tare se lipeste de usa cu tatza Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333
Dupa ce inchide telefonul al meu cu disperare cu o soseta pe picior cu una in mana nu mai stia ce sa mai ia pe el in disperare...la care eu nervoasa foc ii zic
-de ce l-ai mintit?
da Tibi imi zice
-de nebun ce sunt ca am sarit in picioare si nu mai stiam ce sa ii zic
Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333 Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333 Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333
Faya tare e ca acum rad pentru ca seful lui nu e din ala care daca intarzie sa faca gura , doar putea sa ii zica linistit ca e inca in casa Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333 Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333 Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333
L-am sunat si razand il intreb cine o ajuns primul si el imi zice ca seful binenteles si radea de numa si el ca si-a dat seama ce o facut Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333 Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333 Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMar Apr 20, 2010 2:24 am

Mortal al tau Ramo ce mai. Dar si ce nasol trebuie sa fie sa-l ia asa din pat si din somn. Nici macar o cafea nu o mai fi avut timp sa bea. Saracu de el.
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMar Apr 20, 2010 4:21 am

Da mai da faya e ca daca avea pus tel sa sune doar eu il auzeam da el cine stie ce o facut Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Icon_biggrin harnic rau omu meu
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyLun Iun 21, 2010 8:52 am

Sa va zic o faza tare, in seara asta intru pe un site cu dulciuri si ma uit la torturi si la alte cele...si cand dau cu ochii pe pagina sus scria "slabeste 5 kg in 8 zile" Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333 si mai in dreapta scria "dieta pentru diabetici" Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333
Eu am dedus asa , slabesti ca te uiti la cate bunatati sunt acolo si dieta pentru diabetici ca le scade glicemia cand vede dulciurile Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333

Vorbesc cu Lore la telefon si ii explicam prin telefon cum sa faca un foldar si cum sa isi bage niste poze pe care i le-am trimis asa ca la un momentdat imi zice "hii eu nu mai am nimic de desktop" si imi pica fisa sa se uite in folder si cand colo a bagat tot de pe desktop in folder Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333 Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333 Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyLun Iun 21, 2010 9:16 am

Acum ma suna Lore si imi zice ca a incercat sa am sune si cand colo a nimerit la alcineva Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333 la ora asta Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyLun Iun 21, 2010 2:10 pm

:distractiv: bestial
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMar Iun 22, 2010 4:20 am

Azi vorbesc cu Lore la telefon si se certa cu Denis si ii zic la Lore sa ii spuna la Denis ca ma duc la el si sun la casa de copii si el a zis ca il dispera Lore asa ca i-am zis ca atunci ma duc si il duc la alta mama daca Lore il dispera si copilul imi zice "sa vina sa ma duca la ea!" Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333 adica sa ma duc sa il iau la mine Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMar Iun 22, 2010 5:29 am

Stie copilul ce stie.
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMar Iun 22, 2010 5:30 am

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Icon_biggrin
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMar Iul 27, 2010 9:52 am

dai din casa razi de incepatori?? sa vezi ce-o iei Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 269969 hi hi hi Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 189839 asa voi deveniha ha ha ha daca nu invat... Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 3216 dar voi exersa promit
Sus In jos
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMier Iul 28, 2010 8:05 am

CICA ACUM STAND PE FORUM VEDE DENIS POZELE UNDE E RAMO SI TEO ..SE OPRESTE ATENT CU PRIVIREA PE MONITOR SI ZICE UITE...SEXOASELE ...AM INCEPUT SA RAD :distractiv:
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 EmptyMier Iul 28, 2010 8:16 am

Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333 Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333 Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 855333 pericol
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Faze haioase din viata noastra   Faze haioase din viata noastra - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Faze haioase din viata noastra
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Sa vedem viata mai roz!!!!!!!!!!!!! Sa ne delectam!!!!!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea :: Your first category :: Subiecte interesante-
Mergi direct la: