Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
src="http://www.kissdesign.net/horloge/155/calendrier.js">
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
src="http://www.kissdesign.net/horloge/155/calendrier.js">
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea

 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Poftiti la o cafea (20)
Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Apr 02, 2013 1:15 am Scris de Ramona

» Poftiti la o cafea 19
Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Mar 20, 2012 12:19 am Scris de Ramona

» Filme, desene si muzica pentru copii
Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyVin Dec 23, 2011 2:21 am Scris de Loredana

» filme pentru noi...adulti si pentru familia noastra
Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Noi 22, 2011 12:17 am Scris de Loredana

» Modele, tricotaje si crosete...toate bune pentru fete
Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyLun Noi 14, 2011 9:29 pm Scris de Loredana

» Ghicitori pentru pitici si poezii
Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptySam Noi 05, 2011 11:46 pm Scris de Loredana

» Zile onomastice.
Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Oct 04, 2011 8:54 am Scris de Loredana

» Copii nostrii-2
Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptySam Iun 18, 2011 11:47 pm Scris de Loredana

» Jocuri pentru noi , pentru prichindeii nostrii si ne mai delectam
Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyJoi Mai 19, 2011 6:17 am Scris de Loredana

Ultimele subiecte
» Poftiti la o cafea (20)
Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Apr 02, 2013 1:15 am Scris de Ramona

» Poftiti la o cafea 19
Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Mar 20, 2012 12:19 am Scris de Ramona

» Filme, desene si muzica pentru copii
Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyVin Dec 23, 2011 2:21 am Scris de Loredana

» filme pentru noi...adulti si pentru familia noastra
Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Noi 22, 2011 12:17 am Scris de Loredana

» Modele, tricotaje si crosete...toate bune pentru fete
Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyLun Noi 14, 2011 9:29 pm Scris de Loredana

» Ghicitori pentru pitici si poezii
Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptySam Noi 05, 2011 11:46 pm Scris de Loredana

» Zile onomastice.
Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Oct 04, 2011 8:54 am Scris de Loredana

» Copii nostrii-2
Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptySam Iun 18, 2011 11:47 pm Scris de Loredana

» Jocuri pentru noi , pentru prichindeii nostrii si ne mai delectam
Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyJoi Mai 19, 2011 6:17 am Scris de Loredana

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Forum
Parteneri
forum gratuit
Parteneri
forum gratuit

 

 Copii nostrii-2

In jos 
+3
doctoresa
danuta36
Ramona
7 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Noi 11, 2008 10:35 pm

:D pai e mare barbatelul trebe si lui un ciocan si o surubelnita :D hi hi
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Noi 11, 2008 10:40 pm

da... si daca ai deschis sifoneirul ca avem unul imens de 4 metri lungime cu 4 sertaroaie si 8 usi... imediat trece la control... opc ctc ce vreti voi e... numai sa vada el tot, a luat un pis cum zice el adik pix si a facut prima creatie pe peretele de lanag masuta unde se joaca el... cum te vede cu ceva in mana intinde mana si cere... aseara vine la mine si-mi mama kk eu fuga sa-i dau olita na... a stat a stat s-a ridicat si nimik nu a facut, i-am pus pampersul la loc si in 2 minute cred a facut kk :rad: :1: da asa ma chinui cu el de nush cate luni
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Noi 11, 2008 10:45 pm

:rad: si ficamea cred ca era cam ca Vladut al tau si tot asa mi-a scris peretii din colidor :D
Pai no nus tiu ce sa zic....eu am dezvatato la un an si 10 lunite de tot nici noaptea nu i l-am mai pus dar simplu am stat de vb cu ea...adica i-am exlpicat ca se rad copii de ea daca mai face pe ea si ca ea e fetita mare...si ea zicea "da" ..."da"....si radeam de ea ca ziceam ca si am cu cine sa ma inteleg :rad: dar sa sti ca de atunci nici nu i-am mai pus pampers , acum depinde si de copii ...nu stiu ce sa zic...sau depinde si de chestia ca eu fiind in continuu cu ochii pe ea imediat saream cu olita si la pisulica si la kk ...no nu stiu ce sfat sa iti dau...acum sa il lasi asa...e destul de frig...sa faca pe el si sa ii zici ca "pute" cum zicea Teo :D ...sa nu se raceasca...
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Noi 11, 2008 11:07 pm

pai da dar sa zic de ce nu am reusit ca eu il pun acasa dar socrii nu vor sa-l puna a zis ca e de datoria mea si cum eu am avut si facultatea pana sa reiau munca il duceam de 2 ori pe saptamana la ei, iti dai seama ca munca mea momentan e in zadar... am avansat doar la stadiul acceptarii olitei dar in rest... cred ca ii ingheta fundul acum pe olita de nu face nimik
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Noi 11, 2008 11:11 pm

Pai de asta iti zic ca totusi e rece sa il lasi dezbracat acum.....te inteleg ...no eu am fost zi noapte nbumai eu cu ea...iti dai seama ca am avut timp de ea...asta este...treceti voi si peste asta :pis:
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Noi 11, 2008 11:20 pm

da e frig acum dar la primavara gata cu pampersul ca e baiat mare... cica eu sunt de vina ca nu face la olita si mai poarta si pampers... ce ma enerveaza toti cu sfaturi, asta e ne-a trebuit nu stiu cate luni numai sa stea pe olita si imbracat dar dezbracata pana asta vara cand m-am prins ca nu-i placea olita si cumnatica graviduta familiei i-a luat alta... e si din august am facut progrese mari
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Noi 11, 2008 11:24 pm

SAnatate la graviduta :pis: multi.
Pai lasa nu te mai lua dupa gurile rele...eu nu fac asa .... tot timpul am facut ce am crezut de cuviinta...pai uite eu am alaptato pe Teo un an si opt luni :D si socrii... cumnati...cumnate....toti au zis ca sa nu ii mai dau de la 9 luni si am ascultat de ce mi-a zis dr....ca daca pot s aii dau pana la 2 ani dar...ne prindea vara la 2 ani sia tunci a zis ca mai bine sa renuntam in primavara ca nu e bine sa intarcam vara...asa am si facut :D si ce daca mi-au zis ca i-am dat atat? Sotul m-a sustinut si in fata la maicasa si la toti asa ca...ei au vb ei au ascultat :D asa fa si tu....lasai sa zica....ca daca nu ai avut timp...ce sa faci? Asta este...niciodata nu e prea tarziu :D parerea mea :D
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Noi 11, 2008 11:29 pm

ce bine ca ai putut sa alaptezi... ei na si daca ai alaptat pana atunci ce? lasa ca a fost ferit de raceli nu-i asa? mie imi pare rau ca nu l-am putut alapta si cand am incercat la 4 luni mi-am pierdut laptele incet incet... nascandu-se prematur domnul meu bebe din spital a fost invatat la gavaj sau cu bibe si la san dupa ce a luat in greutate adios alaptat... asa ca am stat ca fulga la muls lapticul cand venea ora de masa...
hai sa-ti zic ceva nu m-am alarmat rau cu olita ptr ca am citit multi copii mai ales cei nascuti inainte de termen cum e cazul lui vladutu la ei constientizarea de facut la olita are loc spa 2 ani si jumatate si vad ca asa este mai are o luna si el inceput abia acum sa inteleaga pipi si kk cand a invatat cuvantul pipi intr-una o tinea :lol!:
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Noi 11, 2008 11:31 pm

Da no nu stiu ce sa zic...stiu sigur ca am aici o familie de pocaiti care mia zis ca ea nu lea scos pampersul la copii....a zis ca de ce sa ii chinuie noapte? Asa ca fetele aveau 6 ani si le punea pampers noaptea :D parca...nici chiar asa....mi sa parut mult no...dar acum gandestete ce mititel e Vladut pe lanaga fetele lu vecina :D
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Noi 11, 2008 11:36 pm

Aaa si cu alaptatul...si eu am nascut mai devreme dar...ficamea nu a vrut sanul...ca nu putea trage si eram asa de necajita ca nu poate sa suga de numa...si bea numai la sticluta...si atat m-am chinuit si m-am muls....si dupa cete-va zile mi-a luat sanul :D dar nu a mai vrut sticluta....si acum sugea ..acum ma mulgeam...acum sugea...acum ma mulgeam...tot asa si mi sa fosrmat laptele mult de nu mai faceam fatza :D avea Teo vreo doua luni ca daca isi scotea tzatza din gurita tasnea laptele :D asa de mult mi se formase....dar ti-am zis mult timp asa am facuyt...ma mulgeam dupa ce sugea ea....chiar daca la inceput ma mulgeam nici 10 gr :D dar asa incetul cu incetul si-a dat drumul :D si in greutate lua destul de bine la inceput si peste un kg...dupaia cum crestea ...si mai putin ca asa e la bebei...:D
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Noi 11, 2008 11:38 pm

ce bine ca ai stiut ce sa faci... eu amstat cu vladutu o luna in spital... nu am reusit sa-l pacalesc sa alapateze asa ca nestiind cum se face treaba asta care ai scris-o mai sus am rams mama fara lapte treptat treptat Copii nostrii-2 - Pagina 3 507917
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Noi 11, 2008 11:45 pm

Pai da ca asa se intampla...eu nu am stat atat cu Teo in spital am nascut miercuri seara si luni am si iesit ...dar...sa sti ca am avut norocul cu asistentele si cu una din dr...ca dr ginecolog a venit la mine ma strans de san si a zis ca noi astea care am nascut asa...cezariana si nu mais tiu cum...ca in celalalt caz eram eu :D ca am nascut normal....a zis ca noua ne vine mai greu laptele...asa ca...m-au invatat ele ce sa fac ...si chiar incercau sa ii bage sanul la fetita in gurita si zicea ca nu poate sa traga ca avea gurita mica mica si nu avea nici forta :D ficamea a avut greutatea de asta nici nu ma tinut in spital :D doar a tinuto o noapte in incubator si pana a doua zi spre amaiz :D
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMar Noi 11, 2008 11:54 pm

ce bine... ei lasa sanatosi sa fie ei ca acum vb aia papa si urechile acum si am mai crescut nitel de la 2,100 cat avea vladutu acum are 12 kg si juma si vreo 91 inaltime... eu zic ca e bine, nu?
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMier Noi 12, 2008 9:05 pm

Daaaaa, e foarte bine cum e Vladut acum mai ales ca chiar ca a fost mititel :pis:
Pai grasana mea a avut la nastere 3400gr si 51cm :D si mi-a zis ca de o duceam pana la termen cica clar o faceam peste 4 kg ;)) si a zis ca era vai de puta mea :distractiv:
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMier Noi 12, 2008 9:55 pm

domnae ramo ce haioasa esti... da vai de... bip hi hi... dar chiar grasunica dar lasa ce e o dulceeeeeeee de imi vine sa o pap numai ca nu am loc de altii... eu mai la urma, da?
mai nu stiu care treaba cu statul in cap.... toata lumea mi-a zis ca cere alt bebe... fratior bebe bebe... acum i-am zis mami numai sta in cap ca stai degeaba bebe nu vezi prea curand :D
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMier Noi 12, 2008 10:00 pm

Hi hi pai nu suntem numa fete aici? Uite de asta nu primim barbatii hi hi :D lasa bipul ca eu acept sa zici si puta ;))
Pai mai sti...pai daca poti de ce sa nu mai fie unu? Eu nu mai am voie :D asa ca...tre sa ne ferim e un stres :D sa nu cumva sa raman...:D
Mai uite ti-o trimit sa o pupi daca mi-l trimiti si tu pe Vladut ;)):pis: mersi de complimente , da a fost grasunica din cauza ca a fost mai repede ca asa daca era la termen atunci ziceam ca e greutatea normala :D nu? :D
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMier Noi 12, 2008 10:23 pm

dar imi promitteti ceva mamici de fetite... daca bebe 2 cand va fi va fi fetita... imi faceti instructajul? ca am inteles ca la fete e diferita cresterea decat la baieti... mie cam teama sa stii de bebe2... am senzatia ca nu ma simt in stare.... nu stiu de ce, ori ma epuizeaza vladutu ori... habar nu am... momentan stam cumintei sa scapam de datorii si mai incolo chiar daca ne prinde in garsoniera nu-i nimik e mare se pot face 2 camere chiar cf 3... :06:
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMier Noi 12, 2008 10:26 pm

Aha pai atunci mai asteptai asta este...dupaia sa mai creasca Vladut si poate ...dar sa nu fie mare diferenta intre ei...ca apoi poate patesti rau cu ei sa nu se inteleaga sti? Asa zic eu...acum faci cum vrei tu :D ca doar nu eu ii cresc :D
Pai da...facem si instructaj :D fetele sunt mai sclifosite :rad: si daca faci una ca ficamea....sa nu ai parte de nici un ruj ca sunt ale ei....sau parfumuri...toate mi le tina scunse :D ca de nu.... aio...tremura cand le vede :rad:
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMier Noi 12, 2008 10:28 pm

moamaaa ce incurajare ramo... sper sa iasa tot baiat... apropo de ruj de cate ori ma vede vladutu ca ma dau cu ruj pe buze sa vezi ce atent e si radeeee.... pe urma face si el asa din buze cum facem noi... mai nu te mai uita la mami ci la tati ce face :lol!:
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMier Noi 12, 2008 10:31 pm

:rad: pai rade de tine ca te manjesti pe buze :rad: :D glumeam lasa mai ca e fain sa ai si fetita si baiat :D eu cand am ramas gravi ziceam ca iasa Cristian Ioan :D si dupaia ...calcule si alte cele...am zis ca iasa fata da nus tiam nume de fata :D asa ca...ne-am pus noi si ne-am tot gandit intr-o noapte ca nu aveam somn :D si a ramas Teodora Maria :D
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyMier Noi 12, 2008 11:15 pm

stii mie imi place de tati... el isi doreste tot baiat dar culmea e ca inainte sa raman cu vladutu... am ales numele ma rog inainte de vladutu am pierdut o sarcina incipienta cam 3 saptamani avea... si am ales ptr baiat si fata... vlad si bianca cica... dar el tot baiat isi doreste ca si mine... problema e ca mie nu-mi mai imi place bianca daca e sa fie bebe2 aoleu scrisei bebe3... din greseala :distractiv:
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyJoi Noi 13, 2008 12:57 am

Pai mai sti :D poate vine si bebe 3 :rad:
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyJoi Noi 13, 2008 1:31 am

Sa va zic ce a invatat ficamea in engleza :D daca i le zic din engleza le traduce in ro da invers...mai greut :D da sunt multumita si asa :D
Stie sa traduca asa:
-Pisica, caine, urs, cal, lup, mos craciun, peste, iepure, elefant, capsunica, miere, albina, minge, nuca de cocos, palmier, baietel, fetita, girafa, soricel, roz, multumesc, maimuta, leu, cap, nas, gura, urechi :D
si stie sa numere pana la 5 :D
stie o poezioara cu putin ajutor
1,1,1,
1 please cat run
2,2,2,
2 the dog is after you
3,3,3,
3 bird on a tree
4,4,4
4 cats on the floor
no la ultimul rad trebuie ajutor :D
stie sa te intrebe cum te numesti si stie sa zica ma numesc ...
Cam astea sunt :D
Acum am gasit un cantecel :D pentru Craciun

Jingle bells, jingle bells
jingle all the wai.
Oh what fun it is to ride
In a one-hourse open sleigh!

Dashing through the snow
in a one-hourse open sleigh
O'er the field we go,
Laughing all the way.

Bells on bobtail ring
Making spirits bright,
Oh what fun it is to ride
And singa sleighingsong tonight

Jingle bells, jingle bells
jingle all the wai.
Oh what fun it is to ride
In a one-hourse open sleigh!
Prima strofa o cantam amandoua acum :D da no inca nu o stie sa o zica singura :D
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyJoi Noi 13, 2008 1:47 am

bravooo... mai papi bataita la pielea goalaaa :lol!: da nu stiu de ce nimeresc mereu tasta 3 in loc de 2
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 EmptyJoi Noi 13, 2008 1:49 am

Mersi danu pentru bataita :rad: lasa ma ca stiai ca sunt vrajitoare si fac eu o vraja sa vina si bebe 3:rad: am si fugit......
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Copii nostrii-2   Copii nostrii-2 - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Copii nostrii-2
Sus 
Pagina 3 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Filme, desene si muzica pentru copii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea :: Your first category :: Subiecte interesante-
Mergi direct la: