Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
src="http://www.kissdesign.net/horloge/155/calendrier.js">
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
src="http://www.kissdesign.net/horloge/155/calendrier.js">
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea

 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Poftiti la o cafea (20)
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyMar Apr 02, 2013 1:15 am Scris de Ramona

» Poftiti la o cafea 19
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyMar Mar 20, 2012 12:19 am Scris de Ramona

» Filme, desene si muzica pentru copii
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyVin Dec 23, 2011 2:21 am Scris de Loredana

» filme pentru noi...adulti si pentru familia noastra
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyMar Noi 22, 2011 12:17 am Scris de Loredana

» Modele, tricotaje si crosete...toate bune pentru fete
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyLun Noi 14, 2011 9:29 pm Scris de Loredana

» Ghicitori pentru pitici si poezii
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptySam Noi 05, 2011 11:46 pm Scris de Loredana

» Zile onomastice.
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyMar Oct 04, 2011 8:54 am Scris de Loredana

» Copii nostrii-2
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptySam Iun 18, 2011 11:47 pm Scris de Loredana

» Jocuri pentru noi , pentru prichindeii nostrii si ne mai delectam
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyJoi Mai 19, 2011 6:17 am Scris de Loredana

Ultimele subiecte
» Poftiti la o cafea (20)
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyMar Apr 02, 2013 1:15 am Scris de Ramona

» Poftiti la o cafea 19
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyMar Mar 20, 2012 12:19 am Scris de Ramona

» Filme, desene si muzica pentru copii
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyVin Dec 23, 2011 2:21 am Scris de Loredana

» filme pentru noi...adulti si pentru familia noastra
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyMar Noi 22, 2011 12:17 am Scris de Loredana

» Modele, tricotaje si crosete...toate bune pentru fete
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyLun Noi 14, 2011 9:29 pm Scris de Loredana

» Ghicitori pentru pitici si poezii
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptySam Noi 05, 2011 11:46 pm Scris de Loredana

» Zile onomastice.
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyMar Oct 04, 2011 8:54 am Scris de Loredana

» Copii nostrii-2
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptySam Iun 18, 2011 11:47 pm Scris de Loredana

» Jocuri pentru noi , pentru prichindeii nostrii si ne mai delectam
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyJoi Mai 19, 2011 6:17 am Scris de Loredana

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Forum
Parteneri
forum gratuit
Parteneri
forum gratuit

 

 Poftiti la o cafea (20)

In jos 
+2
Loredana
Ramona
6 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Urmatorul
AutorMesaj
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyVin Iul 06, 2012 5:27 pm

BUNA DIMI FETELOR CEVA SA NE DELECTAM DE DIMI cea mai buna SI VA DORESC O ZI CU MULTE REALIZARI :-* RAMO M-AM MOLIPSIT AZI O SA TREC SI EU LA CURATENIE GENERALA adf SA AVEM SPOR MAI VB :-*
Sus In jos
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptySam Iul 07, 2012 11:00 pm

buna fetelor http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/555634_432904616750123_676785277_n.jpg ceva sa n e racorim nu stiu daca a iesit ce am pus ramo lasane ceva in zona...
Sus In jos
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptySam Iul 07, 2012 11:08 pm

la ce caldura e afara...noi stam in zona deocamdata eu tot butonez pe noua achizitie ,mi-am luat un leptop ca trebuia sa fac ceva cand sa stricat calc a fost tare greu nici sa-mi pun comanda nu am putut...bine am reparat si calc acolo e denis mai mult acum i-am facut si lui mess si invatam pe el scrie deja de ceva timp pe mess da exersam sai fie mai usor cand vb cu tati..mi-am depus si pt scoala de soferi si acolo e emoti cea mai amre ca sunt habarnista total pt inceput o sa invata indictoarele care nu le stiu ca sunt destule si de maine incepem legislatia sa vrdem ce iese doamne ajuta :D nu ma agit prea mult ce o fii o fii pana la urma tot bag la cap si il iau ponc adf azi am fost invitati la strand dar mai stam la domiciliu ca ce e prea mult sstrica....denis va face o pauza de o saptamana la inot si taicoando sa pot sa merg si eu la legislatie ca e de la 17 la 20 in rest sanatosi multumim la domane doamne...va pupam si va dorim o duminica placuta alaturi de cei dragi :-* :cher: spune ca e ceva rece orcum :-*
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyDum Iul 08, 2012 8:41 pm

Buna fetele...
Azi am facut treaba prin casa...am mancat si baut cafa...si acu iesim afara ca ma pus sa mai fac cate ceva la crosetari...
Am mai facut o pereche de papucei...un model nou nu stiu daca e calumea da a iesit ceva adf
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Dsc08911
O zi buna la toate!
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyLun Iul 09, 2012 3:47 am

Sall fetele...
Am mai facut o pereche de papucei asa ca vi las sa vedeti daca vi place...mie asa si asa...nu ma omor dupa ei da...na...
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Dsc08912
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doi pui
norocul incepatorului
doi pui


feminin
Numarul mesajelor : 162
Varsta : 51
Location : Navodari
Job/hobbies : handmade si copii...mei :))
Humor : "razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansul rau!"
Data de inscriere : 12/05/2011

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyLun Iul 09, 2012 8:44 am


Hop si io...
am gatat caciula hunei...
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Sam4906

iar la poseta aceasta mai am sa pu tortile :oops:
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Sam4905

..inca n-am gasit ce-mi doream
Sus In jos
http://sperantamoareultima.wordpress.com/
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyLun Iul 09, 2012 6:50 pm

Sal fetele..
M-am trezit de dimi si vreau sa plec pana in oras numai sa se trezeasca Teo...
Dodo esti harnica ...si eu am mai inceput inca o pereche de papucei sper sa ii termin azi...si sa mai incep inca o pereche...
va pupacim :-*
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
danuta36
SLEEPY
danuta36


feminin
Numarul mesajelor : 4025
Varsta : 53
Location : Hunedoara
Job/hobbies : operator PC
Data de inscriere : 07/04/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyMar Iul 10, 2012 8:39 am

Seara buna !


Noi pe acasa,cam greu suportam caldura asta...Miru azi noapte a varsat de cateva ori,azi dupa masa a dat in diaree,asa ca maine dimineata ma duc cu ea la pediatra sa vedem ce are,n-a mancat azi decat cateva guri...sper sa-si revina cat mai repede ca ma termina starea asta a ei!

Lore,bafta la condus si sa iei din prima! Si eu mi-am schimbat permisul ca faceam 10 ani anul asta,am primit deja permisul cel nou,trebuie sa ma pun pe condus,dar mai intai sa-mi aduc aminte ca am cam uitat daca n-am condus de atata timp...
In rest suntem bine,am zis sa treaca caldurile si ne apucam de renovari la baie si bucatarie..in viitorul apropiat..

O seara faina,pupici! :-*
Sus In jos
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyMar Iul 10, 2012 5:37 pm

BUNA DIMI FETELOR cea mai buna DANUTA CHIAR VB CU RAMO DUMINICA IN PARC CAND NE-AM INTALNIT CA CICA E EPIDEMIE DE INTEROCOLITA IAR...O SARACUTA MIRU SA TREACA PESTE TOATE CA E TARE URATA SI ADUCE SI DESHIDRATARE SI TOATE SIMTOMELE ASTE URATE.....DODO HARNICUTA CA DE OBICEI SE PARE CA SUNTEM TOATE FEMEI OCUPATE SI ASTA E FOARTE BINE :D CE LUCREAZA RAMO LE VAD DIN MERS CA NOI NE TOT INTALNIM SI IN ZONA PE FB...DANUTA NU STIU CUM VOI REUSI DOAMNE AJUTA DAR NICI NU MA STRESEZ CA DOAR UN AN TOT POT SA DAU adf ponc PANA IMI DAU SEAMA CU CE SE MANANCA....,IN REST TOATE BUNE DOAMNE MULTUMIM SANATOSI,IERI AM INCEPUT SA FAC DOSARU MAI AM AZI ANALIZELE SI MERG IN SPITAL CI MIRE VECINA CARE MA TOT AJUTA IN ZONA...SI AM SCAPAT ASTEPT SA IMI VINA CARTEA CE AM COMANDATO SA MA APUC DE INVATAT CA SUNT JALE NICI INDICATOARE NU ,NIMIC NU STIU DAR LE PRIND EU ponc NOI VA DORIM ORCUM O ZI FRUMOASA ,MIRU SA TE FACI BN ,RAMO SI DODO SPOR LA TREABA ASTEPTAM NOUTATI VA :-*
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyMar Iul 10, 2012 6:56 pm

Sall fetele...
Noi pe acasa, adica eu si Teo ca Tibi e la lucru...
Danuta sanatate multa la Miruna sa se refaca repede! :-* eneterocolita e urata da trece in doua zile cu tratament.
Dodo :-* ce mai lucri acu?
Lore spor la treaba si la invatat! :-*
Va pup pe toate :-* sa aveti o zi buna! :-*
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doi pui
norocul incepatorului
doi pui


feminin
Numarul mesajelor : 162
Varsta : 51
Location : Navodari
Job/hobbies : handmade si copii...mei :))
Humor : "razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansul rau!"
Data de inscriere : 12/05/2011

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyMier Iul 11, 2012 12:08 am

Buna....inca o poseta ca asta:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4224377085244&set=a.3317621936932.190596.1159753058&type=1&theater

Insanatosire grabnica bolnaviorilor mici sau/si mari
Sus In jos
http://sperantamoareultima.wordpress.com/
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyVin Iul 13, 2012 9:41 pm

Buna fetelor cea mai buna ramo mersi de urari doamne ajuta sa ne iese toate asa cum ne dorim :-* fetelor spor la treaba si un sfarsit de saptamana asa cum va dopriti...va :-*
Sus In jos
danuta36
SLEEPY
danuta36


feminin
Numarul mesajelor : 4025
Varsta : 53
Location : Hunedoara
Job/hobbies : operator PC
Data de inscriere : 07/04/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptySam Iul 14, 2012 5:20 am

Salutare!

Cum mai suportati caldura asta??

Multumim de urari,Miru e mai bine acum..Doamne ajuta!..de vreo 2 zile boleste si taica-meu,cred ca tot de la caldura i se trage..greturi,ameteli samd
Mi-a fost si mie rau intr-o zi,nici n-am mers la lucru..mi-a mers burta de dimineata,nu mai eram in stare sa stau in picioare..
Am fost si la un control la medicul cu care am nascut,in Deva,si mi-a zis ca am un chist pe ovarul drept...iau pilule si sper sa se retraga fara alte complicatii!

Un sfarsit de saptamana relaxant va dorim! :-*
Sus In jos
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptySam Iul 14, 2012 5:29 am

buna fetelor ,danuta sa te faci bine si sa dea doamne doamne sa scapati de toate problemele,adevarul este ca interocolita se transmite in aer asa ca si cu caldura si toate ,daca mai e si imunitatea scazuta.....le colectam repede...si tu te rog draga mea sa ai mare grija sa nu te neglijezi ori ce problema ar fii...eu mi-am dus comnzi ce am avut de dus azi mai am cateva pt luni...deseara mergem in oras sa vedem fantana si putina relacsare bine meritata saptamana asta ma c-am agitat si am devenit usor nervoasa dar imi revin ponc de luni isi rea si denis inotul si taicoando si eu mai am doua ore de legislatie apoi cred ca intru la condus ...ce va fi va fii doamne ajuta alceva nu zic....in rest toate bune ramote-am sunat si eu la un moment data dar ai vodaf inchis mai vb noi :D va las va dorim cat maimulta relacsare si numai bine va :-* pe toate....
Sus In jos
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptySam Iul 14, 2012 5:49 am

Sus In jos
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyMier Iul 18, 2012 9:14 am

fetelor ce mai faceti?ocupate toate....pana vine frigu tot plecate adf si noi am inceput antrenamentele ,eu orele de condus si in rest avonul casa si c-am atat,printre si relacsare cat se poate....acum vb si cu ramo pe mess asa ca va doresc o saptamana faina tuturor si numai bine :D :-*
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyJoi Iul 19, 2012 1:51 am

Buna fetele...
Ce mai faceti? Noi suntem pe acasa imediat ne punem sa mancam...mie mi-e foame intruna...nu stiu daca vine barza sau nu...asteptam...va zic eu :D
Va pupcim si sa va citesc numai de bine! :-*
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyJoi Iul 19, 2012 9:58 am

ramo doamne ajuta sa fie bine orce dar sa fie bine :-* tu sa fi sanatoasa fele noastre nu mai au timp de noi pana vine frigu :NO: vai vai...eu azi cand am iesit de la inot cu denis am fost la condus si unde credeti pe varianta pana la mintia real ponc a fost si natalia cu noi eram pierduta in spatiu cand m-am dat jos imi tremurau picioarele... adf nu de frica de emotie ca de placut imi place la maxim :yes: am zis la domnu puiu ca asa il cheam e mai in varsta da e tare cumksecade si tot timpu ne face sa radem i zicea bancuri si probleme la denis ,in fine ..maine maiavem si sambata cred ca facem si de dimi ca pana acum am facut tot seara ...doamne ajuta sa fie bine sa ne iasa toate asa cum ne dorim DOANE AJUTA... va pupam somn usor ...maine sa stati cumintele ca e sf ilile...va :-*
Sus In jos
doi pui
norocul incepatorului
doi pui


feminin
Numarul mesajelor : 162
Varsta : 51
Location : Navodari
Job/hobbies : handmade si copii...mei :))
Humor : "razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansul rau!"
Data de inscriere : 12/05/2011

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyJoi Iul 19, 2012 5:39 pm

Ramona a scris:
..nu stiu daca vine barza sau nu...asteptam...va zic eu :D
Cuscra sa fie cum o vrea Dumnezeu :-*

La multi ani celor ce se serbeaza azi!

In rest ma noi e "Distractie" maxima...dupa cum stiti...am reusit sa cumpar tratament pentru o luna si deja ma crizez pentru urmatoarea.


:-* all
Sus In jos
http://sperantamoareultima.wordpress.com/
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyJoi Iul 19, 2012 8:48 pm

salutare fetele..
Lore lasa ca te inveti tu :-*
Cuscra :-* te cred.
Inca nu stiu nimic sigur inca astept sa vad daca imi vine cm-ul daca vine e ok daca nu vine iarasi e ok adica mie una mi-ar placea stiu ca o sa trag putin ca voi fi tot prin spital ceea ce nu imi place da ma voi ruga sa fie sanatos-sanatoasa. Tibi nu e incantat de nici o culoare ... cel putin asa il simt eu prin telefon vedem cand vine acasa...ce sa o zica...reactia lui...da oricum mai vedem mai e ceva pana atunci.
Astazi lenevim ca e sarbatoare...de maine iarasi ma apuc cu tricotajele...duminica pauza pana luni si iaca asa...
Va pupacesc pe toate si va doresc un we placut!!! :-*
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
danuta36
SLEEPY
danuta36


feminin
Numarul mesajelor : 4025
Varsta : 53
Location : Hunedoara
Job/hobbies : operator PC
Data de inscriere : 07/04/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptySam Iul 21, 2012 8:40 pm

Neata!

Ramo,ce super veste...Doamne ajuta si sa fie bine!

Noi,pe acasa,cu canicula asta...sunt si zilele Hunedoarei,am iesit toti trei la mici,bere si alte distractii pentru pici..

Lore,bafta la condus!Daca-ti si place,o sa inveti repede...

Duminica frumoasa tuturor! :-*
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptySam Iul 21, 2012 9:15 pm

Neata fetele...
Danuta :-* si noi ne bucuram da deocamdata sper sa nu ne bucuram degeaba, e a noua zi de intarziere da simt ca ma doare burtica cate putin asa...ori m-am racit si de asta imi intarzie...ori chiar e bebe si isi face loc pe acolo :D
Noi imediat iesim afara ... va dorim o duminica placuta!!! :-*
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptySam Iul 21, 2012 9:51 pm

buna fetelor :D danuta ms de urari doamne ajuta...am auzit ca sunt zilele hunedoarei superr noi pe-acasa denis face niste ex la matematica si ia-m dat sa faca cifrele de la 1 la10,apoi mai ciugulim putin si afara...am vb si cu ramo pe mess si mai stau pe fb putin ,mancare avem asa ca azi ne relacsam,afara sa racit putin a plouat putin azinoapte....dar e placut azi ne relacsam astpt sa treaca si mama pe la mine...va doresc o duminica frumoasa :-* alaturi de cei dragi noua
Sus In jos
doi pui
norocul incepatorului
doi pui


feminin
Numarul mesajelor : 162
Varsta : 51
Location : Navodari
Job/hobbies : handmade si copii...mei :))
Humor : "razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansul rau!"
Data de inscriere : 12/05/2011

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyMier Iul 25, 2012 4:19 am

pt huna...
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Sam4927

Sus In jos
http://sperantamoareultima.wordpress.com/
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 EmptyJoi Iul 26, 2012 9:06 am

WOw ce faina e capa pentru pitica , Gabi :-*
Mie mi-a venit sotul acasa si din cate vad nu v-am zis ca nu sunt gravi , a fost o dereglare...
Acum ma pregatesc sa ma pun si eu in pat langa pitica ca ea doarme...afara ploaie de numa...poate si maine o sa fie asa ... ca nu putem sa iesim si noi ...
In rest nimc nou, va :-*
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 10 Empty

Sus In jos
 
Poftiti la o cafea (20)
Sus 
Pagina 10 din 20Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Poftiti la o cafea 19

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea :: Your first category :: Subiecte interesante-
Mergi direct la: