Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
src="http://www.kissdesign.net/horloge/155/calendrier.js">
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
src="http://www.kissdesign.net/horloge/155/calendrier.js">
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea

 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Poftiti la o cafea (20)
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyMar Apr 02, 2013 1:15 am Scris de Ramona

» Poftiti la o cafea 19
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyMar Mar 20, 2012 12:19 am Scris de Ramona

» Filme, desene si muzica pentru copii
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyVin Dec 23, 2011 2:21 am Scris de Loredana

» filme pentru noi...adulti si pentru familia noastra
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyMar Noi 22, 2011 12:17 am Scris de Loredana

» Modele, tricotaje si crosete...toate bune pentru fete
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyLun Noi 14, 2011 9:29 pm Scris de Loredana

» Ghicitori pentru pitici si poezii
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptySam Noi 05, 2011 11:46 pm Scris de Loredana

» Zile onomastice.
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyMar Oct 04, 2011 8:54 am Scris de Loredana

» Copii nostrii-2
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptySam Iun 18, 2011 11:47 pm Scris de Loredana

» Jocuri pentru noi , pentru prichindeii nostrii si ne mai delectam
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyJoi Mai 19, 2011 6:17 am Scris de Loredana

Ultimele subiecte
» Poftiti la o cafea (20)
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyMar Apr 02, 2013 1:15 am Scris de Ramona

» Poftiti la o cafea 19
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyMar Mar 20, 2012 12:19 am Scris de Ramona

» Filme, desene si muzica pentru copii
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyVin Dec 23, 2011 2:21 am Scris de Loredana

» filme pentru noi...adulti si pentru familia noastra
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyMar Noi 22, 2011 12:17 am Scris de Loredana

» Modele, tricotaje si crosete...toate bune pentru fete
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyLun Noi 14, 2011 9:29 pm Scris de Loredana

» Ghicitori pentru pitici si poezii
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptySam Noi 05, 2011 11:46 pm Scris de Loredana

» Zile onomastice.
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyMar Oct 04, 2011 8:54 am Scris de Loredana

» Copii nostrii-2
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptySam Iun 18, 2011 11:47 pm Scris de Loredana

» Jocuri pentru noi , pentru prichindeii nostrii si ne mai delectam
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyJoi Mai 19, 2011 6:17 am Scris de Loredana

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Forum
Parteneri
forum gratuit
Parteneri
forum gratuit

 

 Poftiti la o cafea (20)

In jos 
+2
Loredana
Ramona
6 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Urmatorul
AutorMesaj
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyJoi Iul 26, 2012 9:02 pm

Buna dimi fetelor cea mai buna ce bine e ca a plouat si sa mai racorit...superr...noi azi pe-acasa vreau sa gatesc sa fac curat si apoi dupa masa ies sa mai adun niste banuti la avon....aseara am fost la inot si am intrat si eu la relacsare putin chiar aveam nevoie ....sapt asta am condus doar luni pt ca domnu puiu a facut pneumonie si asa ca a trebuit sa se internee pana luni pauza...am mai fost la legislatie...si deseara ar trebui sa merg iar sa vedem...ies sa ma apuc de treaba ca nu mai gat...va doresc un sfarsit de saptamana cat mai relacsant si tot binele alaturi de cei dragi noua va :-*
Sus In jos
danuta36
SLEEPY
danuta36


feminin
Numarul mesajelor : 4025
Varsta : 53
Location : Hunedoara
Job/hobbies : operator PC
Data de inscriere : 07/04/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyVin Iul 27, 2012 5:30 am

Ciao!

Ramo,si eu am avut o dereglare de nu-mi mai venise de peste o luna si ceva...mi-a scris dr niste pastile si acum nu mi se mai gata..mi-am facut si un papanicolau si a iesit bine,dar am si o mica inflamatie pt care iau niste ovule si apoi sper sa fiu ca noua,ce mai! :D
De acum nu mai las,ma duc macar o data pe an la un control..oricum mai merg in sept sa vad daca a disparut si chistul dupa anticonceptionale.

In rest pe acasa si servici..afara nu mai apucam sa iesim la plimbari,ca suntem tot obositi..Miru si-a facut de cap saptamana asta daca a stat cu taica-meu..nici nu prea a mancat decat o data in zi pana veneam noi si nici n-a mai dormit la amiaza,iar sprea seara e hiper activa si surescitata!Abia astept sa inceapa gradi sa aiba iar un program..

Lore,nu mai stai in loc nici un pic..mai da-mi si mie niste energie!

Gabi,faina pelerina..

un sfarsit de saptamana fara probleme va dorim! :-*
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptySam Iul 28, 2012 8:47 am

Ceao fetele...
Danuta se mai intampla si deastea....iar cu copiii cred ca toti sunt asa...foarte agitati!
Noi azi am fost plecati prin vizite si acum seara am stat putin afara...maine iesim iarasi...
Va tucalesc mult :-* Duminica placuta!!! :-*
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptySam Iul 28, 2012 6:53 pm

BUNA DIMI cea mai buna intru sa mai las eu cte ceva ca vad ca nu masi serviti nimic in zona adf asa cat de cat cat butonam putin.....danuta asa este piticii siau dat pr peste cap dar vor avea ei apoi mai ales noi care incepem scoala...energie doamne multa destula cate o data mai pic si eu franta...ieri am fost de dimi am platit o fact la avon in oras ca doar sucursala mare de bcr e deschisa celelalte mici..pauza,apoi am venit acasa,mi-am vopsit la geam telu unde imi intind hainele ca pusca vopseaua deja si nu imi place,si jaluzeua exterioara,pervazul ca sunt tot albe...apoi am trecut la bai ca de 12 ani stam aici si nu le-a vopsit nimeni si daca tot a ramas vopsea...apoi mia dat vecina niste lavabil si am dat in baie la wc unde a fost cu var a iesit superr....adica curat asa cum ar trebuii sa fie,binenteles ca am primit si ajutoare doua vecinute,eu am dat doar startul :D acum vrem incet incet sa facem tot palierul sa-l punem la punct cu tot ce trebuie..doamne ajuta...nu vreti sa stiti cum aratam cand am terminat ponc radh am frecat bine la mine.....dupa ce am mai stat putin linistiti pe-acasa ne-am pregatit si am plecat la o prietena ,ne-a invitat la masa la ei am stat pana pe la 22.30 apoi am venit in plimbare a fost tare placut am intrat si pe la mam ca pe denis il luase treburi mari pe drum radh si mama era treaza ca zugrvesc si am mai stat si cu ei putin apoi directia casa :D saptamana viitoare ne-au invitat la cincis la cabanute sper sa reusesc sa mergem sa tatonam terenu pana vine tati :D mergem de sambata pana duminica...sa vedem...ies si eu ca mi se trezeste printisorul...va doresc o duminica cat mai relacsanta :-*
Sus In jos
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyLun Iul 30, 2012 3:27 am

BUNNA FETELOR :D la cat sa anuntat de linistita ziua de ieri atat a fost de agitata adf vreau sa zic ca mai inainte ne-am trezit ca am dormit de amiaz eu o ora jumate denis 3.ieri nea sunat nepotu baiatu cel mic al cumnatei si nea chemat la strand,atat ia trebuit la denis ponc :D am plecat pe la 13 si am stat pana la19 aseara cand ne-am intors cu ei ...pe drum au inceput nepotu daca poate veni la noi cu denis....si binenteles ca am zis ca pot aoi zic ;tusi pot ramane pana maine si el si denis ponc zic da adf au venit i-am lasat afara si intre timp le-am comandat pizza si cand a venit au intrat in casa au mancat apoi i-am bagat la dusulica pe rand si am stst cu ei ei cu ale lor eu toata lesinata mi-am facut patul celalat sa ma acomodez cu el desfacut pe caand vine sotu :D pe la23.30 sau mai tz cred ca au adormit si ei..problema e ca aseara ma sunat domnu puiu ca la9 fac ora de condus asa ca i-am zis la nepotu ca atunci o sal duc acasa...zis si facut.....doar ca pe la5 belele sau trezit sa mearga la baie si cand au venit ce sa mai doarma ei ponc mama si m-au tot bombanit pe la6.30 ne-am ridicat le-am dat sa manace intre timp si-au luat si ei bnane pana am mai atipit eu si binenteles ca am facut paturile ordine....si dupa cereale le-am facut sa manance si la 9 fara am plecat cu adi si denis a ramas casa ,am plecat si de la bejan in parcare la ei sa il duc ce sa plece aproape plangea ca el vrea sa se mai plimbe zice domnu puiu lasal ca nu are nimic si plecm prin oras mai povestim ,urcam la bejan sa mai fac intorceri si cand coboram ne uitam...adi dormea pe bancheta in spate nu avea treaba radh radh am sunato pe cumnata s l-am oborat era saracu somnoros de numa la fel si noi deaia zic ca am dormit la greu acum la sase plecam iar la jumate de ora de condus ca saptamana trecuta a fost bolnav domnu instructor sa recuperam apoi pe denis il las la antrenament... ponc deci am inceput saptamana.....ramo mai da si tu un semn ca team vzut cand am venit atunci inchideai geamu si nu te-am mai strigat nu mai zici nimic ce-ai patit sper ca nu esti suparata....sau esti iar tot pe plecari?... adf ca acum a venit tibi... bn mai vb ies sa ma pregatesc mai vb va :-* si va dorim o saptamana cat mai frumoasa... :-*
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyMar Iul 31, 2012 7:48 am

Salutare fetele...
Ce faceti?
Azi am stat si noi pe acasa :D ca de cand o venit Tibi nu am mai stat pe acasa :D
Acum am dat putin drumul la calc. sa vedem ce mai e nou ca ne punem imediat la culcare...
Sper ca sunteti bine cu toate, va :-*
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyJoi Aug 02, 2012 7:51 pm

Buna dimi fetelor :-* cea mai buna noi tot in activitati ,inot si condus ca la taicoando am luat vacanta luna asta :D aseara mi-am pus comnezile maine vor veni dar le voi face dupa masa maine avem condus eu si inca doua colege pana la geoagiu ,vreau sa-l conving si pe denis sa vina intr-o plimbare sa vad daca reusesc desi e c-am lung drumu....vedem noi :D in rest toate bune doamne multumim...asteptam incet incet revenirea lu tati acasa :-* am intrat sa va uram un sfarsit de saptamana cat mai placut alaturi de cei dragi va :-* :-* :-* pe toti si mari si mici...
Sus In jos
doi pui
norocul incepatorului
doi pui


feminin
Numarul mesajelor : 162
Varsta : 51
Location : Navodari
Job/hobbies : handmade si copii...mei :))
Humor : "razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansul rau!"
Data de inscriere : 12/05/2011

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptySam Aug 04, 2012 5:22 pm

Hia dragelor,
upici de la noi ...

azi stam pe malul baltii caci altfel nu se poate

:-* si numai bine tuturor
Sus In jos
http://sperantamoareultima.wordpress.com/
danuta36
SLEEPY
danuta36


feminin
Numarul mesajelor : 4025
Varsta : 53
Location : Hunedoara
Job/hobbies : operator PC
Data de inscriere : 07/04/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptySam Aug 04, 2012 8:12 pm

Neata!

o cafea strong pentru cine n-a baut inca Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 71352102

Lore,cum a fost la condus..ai mers asa mult,pana la Geoagiu?..e infernal DN7 ala spre Simeria..am fost si noi acum intr-o dimineata dar in graba ca trebuia sa ia al meu ceva de la o posta din DEva,si era o aglomeratie,de ma lua cu transpiratii..apoi sa mai fi fost eu la volan! Am intrat si la Real si erau reduceri,mi-am luat mie o fusta de blugi si Mirunei un tricou..

Azi nu stiu daca mai mergem undeva la iarba,ca anuntara temperaturi mari,si cred ca e mai bine acasa..am fost duminica trecuta dupa Cincis,pe la Toplita..

O duminica relaxanta sa aveti! :-* :-*
Sus In jos
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptySam Aug 04, 2012 9:21 pm

buna dimi fetelor dodo relacsare multa...fain...danuta asai dar am fost 4 fete si ele au condus pana la hateg apoi de la gateg inapoi pana la orastie alta si de la orastie pana la geoagiu alta si de la geoagiu acasa eu :D a fost fain ne-am oprit la geoagiu si la o terasa de ne-a facut domnu puiu sa rdem cu bancurile lui adf are niste glume si bancuri intruna am ras,denis nu sa plictisit ca una din fete ia dat un tel deala mare nu stiu cum se cheama si sa jucat pe ala si cand am condus eu nu sa mai jucat a fost cu ochii pe mine si facea comentarii cu domnu puiu adf ..azi nea invitt domnu puiu in parcu mare de la cetate pe toate fetele ..are o formatie si azi vor canta in parc ,am zis ca mergem si noi cu copii la joaca si i ascultam si pe ei...cu ramo mai rar nu mai ne-am vazut in ultima perioada ne mai vedem noi...am vazut ca mai intri pe fb ...mai vb va pupam pe toate si va dorim o duminica placuta....danuta multumim de trattie,si noi stam pe-acasa ca vreau sa mai invat putin si denis e putin racit asa ca peacasa azi relacso va :-*
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyDum Aug 05, 2012 1:44 am

Buna fetelor...
Dodo superrrr , distractie faina la soare :-*
Noi pe acasa deocamdata....fac niste chiftelute si mi s-a pus pata pe ciorba de fasole uscata asa ca gatesc de zor...
Am intrat sa va arat noile mele achizitii
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Dsc09010
Nu sunt foarte clare ca am facut cu tel

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Dsc09011
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Dsc09012

Daca vreti sa le vedeti mai mare dati clic pe ele...
VA pupam si o duminica placuta la toate!!! :-*
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyLun Aug 06, 2012 1:07 am

Salutare fetelor.
Noi lenevim cred ca ne punem putin in pat ... dar am zis sa intru sa vad ce lucrati...se pare ca nimic sau prea mult adf
noi am fost prin vizite azi si ne-am molesit de la caldura plus ca e si sarbatoare ...si maine la fel...miercuri plecam la neamuri si venim seara acasa...adica na mergem in Simeria ca nu am mai fost de ceva vreme...Tibi lucreaza acolo si ne duce si pe noi...mergem dimi si venim dupamiaza tot cu el venim acasa. Dupaia joi ar trebui sa ma apuc de curatenie calumea ca mi-a facut numa un praf in toata casa...mi o ciuda de mor...da le fac eu pe rand...
Va tucalesc si sa ne auzim cu bine :-*
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
danuta36
SLEEPY
danuta36


feminin
Numarul mesajelor : 4025
Varsta : 53
Location : Hunedoara
Job/hobbies : operator PC
Data de inscriere : 07/04/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyLun Aug 06, 2012 3:54 am

Salutare!

Ramo,pai ce sa lucram azi daca e sarbatoare?
M-am copt de caldura azi,mai ales pe drumul pana acasa...m-am programat in sfarsit la tuns pt maine,sper sa nu-mi taie prea mult,ca nu vreau scurt...
Am luat niste macrou si vreau sa-l prajesc mai tarziu,l-am lasat un pic la sarat..asa in malai,sa iasa mai crocant!
M-am dusulit cu Miru,ce bine e..alta viata!

Ramo,spor la treburi..e bine ca va si plimbati un pic..

Lore,mi-am comandat o gentuta la avon,abia astept sa o vad..

Pupici!!
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyLun Aug 06, 2012 8:19 am

Ceao Danuta...apai da e sarbatoare da no...zic si eu...de cine sa ma iau si eu adf
Nici eu nu am lucrat azi da no...mai inainte am urcat in casa ca am stat afara de m-a apucat somnu adf mai rau ca astia mici :D
ACum i-am pus la Teo sa manance si dupaia o spal si in pat la culcare ... maine e iarasi sarbatoare ... altii zic ca e cu cruce rosie altii cu neagra da no nu am sa lucru nici maine...
Va pupacim :-*
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyMier Aug 08, 2012 2:16 am

Hallo fetele...
Nu am mai plecat astazi niciunde asa ca suntem pe acasa...
Voi pe udne sunteti?
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
danuta36
SLEEPY
danuta36


feminin
Numarul mesajelor : 4025
Varsta : 53
Location : Hunedoara
Job/hobbies : operator PC
Data de inscriere : 07/04/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyMier Aug 08, 2012 6:44 am

Hello!

Ramo,noi pe acasa..am bucatarit pana mai inainte,am facut conopida pane si niste snitele..m-am copt in bucatarie!

Lore,tu ce mai faci,dar Denis?

Pupici la toata lumea! :-*
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyMier Aug 08, 2012 8:34 am

Danuta esti harnicuta :-*
Noi acum am venit in casa , Teo mananca si eu cu pitzi pe aici...
Azi am avut parte de niste nervisori...am o vecina sa imi traiasca nu alta...am bagato clienta la yves si imi venea cadou un parfum pe coletul ei drept cadou de la ei si binenteles ca de doua sapt ma minte ca nu a ridicat coletul si binenteles ca l-a ridicat ca mi-a zis fata de la yves ca au ajuns si banii la ei...deci ce mai...nesimtita. Nu stiu cum pot fi unii oameni chiar asa...asta este...
Lore a fost pe la noi prin fata putin da nu a stat mult nu stiu de ce.
Ai patit ceva Lore?
Va pupam si sa ne auzim cu bine :-*
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyMier Aug 08, 2012 8:48 am

buna seara fetelor :D acum m-am asezat si eu putin in zona...azi de dimi m-am apucat de fiert toate cratitele si oalele,apoi smotru la hota si arcasa de la cabina de dus,demontata spalat pe sub ea,trasa mascarea la chiuveta....... 3_11 smotru ce mai...apoi am tras o fuga pn l lidera mea de i-am dus laptele ca i aduce cineva lapte de capra si aseara cand a venit am uitat de ea si am plecat cu denis in parc si cum ma zapaceste ele de obicei am uitat telefoanele acasa ponc asa ca l-am dus eu apoi am venit am facut cateva cumparaturi si acasa,de la 18 sm svut condus am facut de ieri garari si parcari laterale,nu e greu de loc cu instructoru lanaga mine nu stiu in rest adf ...Danuta mersi de intrebare,suntem binisor in sensu ca eu sunt putin stresata cu examenul ca se apropie,denis e mai bine ia mai trecut raceala....Ramo nu am patit nimik da nu a mai vrut nici denis sa ramana si am mai stst in fata blocului la noi de sa plimbat cu bicicleta apoi am intrat in casa,mai venim noi....promit ,poate mai ajungeti si voi sau poate iesim in parc maine seara,la bejan daca vrei ca si acolo poti sa lucrezi la tricotaje....bn fetelor va las mai vb ca vreau sa intru si pe fb si sa mai fac niste chestionare ponc va :-* pe toate doamne ajuta,numai bine
Sus In jos
doi pui
norocul incepatorului
doi pui


feminin
Numarul mesajelor : 162
Varsta : 51
Location : Navodari
Job/hobbies : handmade si copii...mei :))
Humor : "razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansul rau!"
Data de inscriere : 12/05/2011

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyVin Aug 10, 2012 1:22 am

...buna dragelor

sper ca sunteti bine...

am intrat sa va salut si sa va arat :D
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Sam4946e

Sus In jos
http://sperantamoareultima.wordpress.com/
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptyVin Aug 10, 2012 8:13 am

Dodo super posetuta :-*
Noi mai inaninte am intrat in casa...si eu am terminat de facut o vestuta o sa va arat numai trebuie sa o cos si asta maine...am mai facut si botosei da nu am apucat sa ii postez...
Ies ca sa ii pun desene la Teo si sa culcam.
VA pupam si noapte buna la toate ! :-*
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doi pui
norocul incepatorului
doi pui


feminin
Numarul mesajelor : 162
Varsta : 51
Location : Navodari
Job/hobbies : handmade si copii...mei :))
Humor : "razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansul rau!"
Data de inscriere : 12/05/2011

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptySam Aug 11, 2012 6:56 pm

Ms cuscra..
da baga si tu poze mai mari sa vaza baba :D


Sus In jos
http://sperantamoareultima.wordpress.com/
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptySam Aug 11, 2012 6:58 pm

Da cuscra daca dai clic pe ele se fac mari :D :-* imediat bag si altele
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptySam Aug 11, 2012 7:02 pm

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Dsc09110
Am facut o vestuta pentru un bebe de o lunita e cu cravata dar am pozato intr-o parte :))
Asta am facuto anu trecut pentru denis da am scazut sub brat si la lore nu i-a placut asa ... asa ca acum am refacuto
Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Dsc09111
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptySam Aug 11, 2012 7:08 pm

No acu le-am facut mari...mai am de pozat doua perechi de papucei
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 EmptySam Aug 11, 2012 8:29 pm

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Dsc09112

Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Dsc09113
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Poftiti la o cafea (20)   Poftiti la o cafea (20) - Pagina 11 Empty

Sus In jos
 
Poftiti la o cafea (20)
Sus 
Pagina 11 din 20Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Poftiti la o cafea 19

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea :: Your first category :: Subiecte interesante-
Mergi direct la: