Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
src="http://www.kissdesign.net/horloge/155/calendrier.js">
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
src="http://www.kissdesign.net/horloge/155/calendrier.js">
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea

 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Poftiti la o cafea (20)
Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyMar Apr 02, 2013 1:15 am Scris de Ramona

» Poftiti la o cafea 19
Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyMar Mar 20, 2012 12:19 am Scris de Ramona

» Filme, desene si muzica pentru copii
Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyVin Dec 23, 2011 2:21 am Scris de Loredana

» filme pentru noi...adulti si pentru familia noastra
Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyMar Noi 22, 2011 12:17 am Scris de Loredana

» Modele, tricotaje si crosete...toate bune pentru fete
Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyLun Noi 14, 2011 9:29 pm Scris de Loredana

» Ghicitori pentru pitici si poezii
Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptySam Noi 05, 2011 11:46 pm Scris de Loredana

» Zile onomastice.
Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyMar Oct 04, 2011 8:54 am Scris de Loredana

» Copii nostrii-2
Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptySam Iun 18, 2011 11:47 pm Scris de Loredana

» Jocuri pentru noi , pentru prichindeii nostrii si ne mai delectam
Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyJoi Mai 19, 2011 6:17 am Scris de Loredana

Ultimele subiecte
» Poftiti la o cafea (20)
Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyMar Apr 02, 2013 1:15 am Scris de Ramona

» Poftiti la o cafea 19
Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyMar Mar 20, 2012 12:19 am Scris de Ramona

» Filme, desene si muzica pentru copii
Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyVin Dec 23, 2011 2:21 am Scris de Loredana

» filme pentru noi...adulti si pentru familia noastra
Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyMar Noi 22, 2011 12:17 am Scris de Loredana

» Modele, tricotaje si crosete...toate bune pentru fete
Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyLun Noi 14, 2011 9:29 pm Scris de Loredana

» Ghicitori pentru pitici si poezii
Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptySam Noi 05, 2011 11:46 pm Scris de Loredana

» Zile onomastice.
Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyMar Oct 04, 2011 8:54 am Scris de Loredana

» Copii nostrii-2
Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptySam Iun 18, 2011 11:47 pm Scris de Loredana

» Jocuri pentru noi , pentru prichindeii nostrii si ne mai delectam
Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyJoi Mai 19, 2011 6:17 am Scris de Loredana

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Forum
Parteneri
forum gratuit
Parteneri
forum gratuit

 

 Intre noi femeile....

In jos 
+4
sela
Gina
danuta36
Ramona
8 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyVin Oct 10, 2008 6:45 am

mamaaaaaaaaaa pai si ce fac dorm in picioare?
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyVin Oct 10, 2008 6:47 am

Vaiiiida cine iti fura patul? :distractiv:
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyVin Oct 10, 2008 6:48 am

da chiar asa
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyVin Oct 10, 2008 6:53 am

MAi pai iaca iti pui in cap si un batic si dormi sau pui o fatza de perna din aia mai rea...daca ai...:D
Mai si mie imi pica parul dar...al meu e pana la fund si sa iti mai zic ceva....in momentul in care nu mai ai calciu in organism,a dica no....cand iti mai scade....cica trage de la par si de asta cade parul....asta am auzit acum de curand, pai nu stiu daca e atat de adevarat, o coafeza a zis :D
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
maria
GRUMPY
maria


feminin
Numarul mesajelor : 5118
Varsta : 39
Location : Spania-Zaragoza
Job/hobbies : mami cu pui mic
Data de inscriere : 13/05/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyVin Oct 10, 2008 6:55 am

Asa e faza cu caderea parului,Ramo....ai auzit bine!!! :D
Sus In jos
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyVin Oct 10, 2008 6:56 am

tu macar ai o scuza ca ai parul foarte lung dar al meu e scurt si pica intr-una. Si vitamine tot iau in fiecare zi. Trebe sa ma tund cred foarte scurt ca nu se mia poate. Peste tot ptin toata casa sunt numai fire de par de la mine. Si pe hainele lui Robert mai gasesc fire de la mine. M-am cam saturat. cred ca bag masina de tuns intr-o zi dinasta meseriasa de a mea si ma rad in cap si gata, am scapat de problema.
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyVin Oct 10, 2008 6:56 am

Mno ase ca.sper sa ajung sa ma tund cat mai repede :vive:
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyVin Oct 10, 2008 6:58 am

doctoresa a scris:
tu macar ai o scuza ca ai parul foarte lung dar al meu e scurt si pica intr-una. Si vitamine tot iau in fiecare zi. Trebe sa ma tund cred foarte scurt ca nu se mia poate. Peste tot ptin toata casa sunt numai fire de par de la mine. Si pe hainele lui Robert mai gasesc fire de la mine. M-am cam saturat. cred ca bag masina de tuns intr-o zi dinasta meseriasa de a mea si ma rad in cap si gata, am scapat de problema.
Pai da mai da acum incearca cu masca din asta....ca nu iti pica jos.....firele :D :distractiv:
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyVin Oct 10, 2008 6:59 am

o sa incerc uite. La cate zile ziceai ca ar trebui?
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyVin Oct 10, 2008 7:03 am

La 7 zile sa repeti dar nu faci acum si dupai peste 7 zile si gata...ca sa nu faci nimic...cred ca trebuie sa fac de mai multe ori...si apoi sa vezi cum o fi pupici
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyVin Oct 10, 2008 7:10 am

aha, deci trebe pe o perioada mai lunga sa inteleg.
ok.
Dar oare nu merge sa stau numa cateva ore de ex seara cu uleiul ala pe par si apoi sa ma spal? Nu are efect si asa?
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyVin Oct 10, 2008 7:18 am

Mai Adriana sti unde am intrat eu? La forumul Eva si de acolo a scris o moderatoare chestia asta :D asa ca mai mult nu mai stiu ce sa iti zic....incearca sa vezi :D
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyVin Oct 10, 2008 7:19 am

ok
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyVin Oct 10, 2008 7:29 pm

Uleiul de ricin este f bun,am folosit mult timp in perioada cat aveam parul lung(pana acum 2 ani :D ).Ma dadeam pe par cu ulei si stateam cca 1-2 apoi faceam baie.La mine a functinat fff bine asa. :flower:
Sus In jos
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyMar Oct 21, 2008 2:16 am

Am gasit ulei de ricin ieeeeeeeeeeeeeeeeee.
Gabi cum il pun pe par? Imi pun in palma sau cum? Ca nici nu vreau sa pierd din el aiurea ca e destul de scump aici.
Cca 1-2 ore?
Cam dupa cat timp o sa vad o inbunatatire? Adica sa vad ca functioneaza si ca nu-mi mai cade paru asa de mult?
Multam'
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyMar Oct 21, 2008 2:51 am

Fete ma scuzati ca ma bag peste voi, sa va zic ceva....si mie imi pica parul destul de mult si am aflat o bomba...de la sot binenteles ca mi-a dat comanta de nu stiu ce sampon ca sa nu imi mai cada parul sa nu mai zic ca vreau sa il tund Intre noi femeile.... - Pagina 11 507917 a zis ca sa nu mai am motiv sa bag Intre noi femeile.... - Pagina 11 507917 nu-i corect.....ca m-am saturat ca e fffff lung mai fete........
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyMar Oct 21, 2008 2:53 am

eu nu stiu ce sa zic de sampoanele astea contra caderii parului Ramo. Nu prea am incredere in ele deloc. Mai degraba am incredere in uleiul asta de ricin acum sau in galbenus de ou. Parca si de asta auzisem dar de ou de casa.
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyMar Oct 21, 2008 2:54 am

Apai nici eu...da....il las in pace acum sa vada ca nu e asa cum zice el...dupaia il tund :D ca eu vreau sa il tund scurt :D
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyMar Oct 21, 2008 2:58 am

si eu vreau tot scurt. Mi-am gasit la biblioteca doua DVD cu freze. Si merg azi sa le iau. Imi trag o poza si apoi sper sa-mi gasesc de acolo vreo freza simpla scurt. Nu vreau nici ceva care sa necesite munca dimineata. Am gasit ieri intr-o revista intr-un magazin o freza asa faina. Scurt de tot. Vreo cativa cm. Si simpla. Baieteasca cumva dar si sexi in acelasi timp.
Sus In jos
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyMar Oct 21, 2008 2:59 am

daca vrei intr-o zi cand am timp imi trimiti o poza cu tine si incerc freze de pe dvd ala si iti trimit inapoi sa-ti alegi. Poate merge.
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyMar Oct 21, 2008 5:22 am

Da :pis: vreau
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyVin Oct 24, 2008 3:17 am

normal ca nu merg cd-urile pe calc nostru. Imi vine sa mor de ciuda. Merg pe nu stiu ce windows si noi avem altul si tot asa. M-am bucurat degeaba. Asa ca tot nu stiu cum sa ma tund.
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyJoi Dec 11, 2008 10:19 pm

Buna fetele.
M-am tuns :lol!: nu pot sa va pun poze ca nu am cum...nu am cu ce..asta este... Sa va zic ce m-a invatat coafeza...pentru ca mi se unge repede parul...mi-a zis ca ultima clatire sa fie cu lamaie , adica sa storc o lamaie intr-un litru de apa si cica face bine la par 890
Ce vopsele de par folositi? Eu cred ca stiti ca nu ma vopsesc deloc...pentru ca si eu inainte ma vopseam sotul meu Tiberiuu m-a invatat cat4e-va lucruri care m-a facut sa renunt la vopsele ...distruge parul si PS: albiti mai repede 890
Apoi folositi gel...spuma...fixativ? Eu folosesc spuma de par "Intesa" si am un fixativ "wellaflex" astea le am de ceva vreme ca nu m-am prea facut. Acum o sa ma aranjez cam zi de zi ca fiind parul scurt nu il pot lasa hai hui :D
Rimeluri ...ce fel de rimeluri folositi? Sa va zic ce rimel am eu..il am de cand lumea si inca e bun 890 De la Mascara "Double Extension Waterprof" cred ca vi-ati dat seama ca e din ala cu doua capete rezistent la apa. Cand ma dau ma tine trei zile :rad: si nu trebuie sa ma mai refac :rad:
Eu ma fac si cu creion de ochi "Ada" parca ii spune imi plac creioanele cu mina moale :D
Farduri...mai putin dar...eu va zic secrete care poate le stiti dar care poate o sa va fie de folos .
Cum va tine un fard mai de lunga durata?????
Aveti o crema la indemana? Va dati cu o crema de fatza si o intindeti bine...luati un fond de ten si il intindeti bine peste crema...apoi cu farduri...tine foarte bine si de lunga durata 890 Eu nu mai am fond de ten...care l-am avut a expirat :D si l-am aruncat :D
Rujuri...cred ca si voi vreti un ruj care sa tina o o zi ...pai nu ne permitem sa ne luam unul din ala cu 500 000...asai? Am avut doua de cand lucra al meu la parfumerie...din ala scump care te dadeai ..lasai doua minute si apoi dadeai cu luciu peste...puteai sa te stergi ca tot nu se lua...eee...fostai lele cand ai fost...ca au trecut vremurile alea...acum mai am ceva rujuri de la l'oreal si de la Alix Avien...si inca ceva...da nu le mai stiu...inca sunt bune...pai ca sa tina bine pe buze...ca am un obicei...sa imi tot rod buzele...si ca sa ma tina cat de cat...tot asa folosesc o crema :D si tine mai mult 890
Parfumuri....de care aveti????? Nu va zis ce parfumuri imi plac ca dati pe stape si ziceti ca nici nu am pretentii 890 Glumeam ...sa va zic...am cateva parfumuri ... nu le mai folosesc da inca le mai am ca imi pare rau de ele...mai e cate putin in fiecare :D ...Canson d'Emotion si mai am unu Jocarre...am mai avut si Adidas :D astea le primisem atunci cand fostai lele....acum...folosesc un sprei "Neonatura" din Franta de la Yves Rocher . 890
Antiperspirant? de care folositi? Eu acum nu mi-am permis sa imi iau ce foloseam eu...am tot de la Yves Rocher rolon de trandafiri...dar...miroase super..da...nu imi plac rolonurile ...daca nu am alceva...le folosesc...mie imi place sa folosesc alea "Laddy sped stick" daca am scris corect...parerea mea sunt super...sunt si mai scumpe...putin...cam la 80-90 000 unul.
Ce sapun folositi? Am primit pentru Teo un sapun natural...mai miroase bestial zau...iti vine sa il mananci 890
Pentru feminitatea noastra ce folositi? Sapun lichid? Pai...sa va zic...eu ma spal cu sapun si ce e bine sa folositi e bicarbonatul...ca ne spalam si in interior...e dezinfectant...Cand ma tineam de bicarbonat...nu mai aveam scurgeri....nu mirosea....acum ma spal in continuu din cauza scurgerilor...offff si poate stiti ca e urata treaba asta....Am sa incep sa il refolosesc 890
Picioarele noastre....cum le aveti? Eu folosesc lama 890 traiasca lama fetelor ca alceva nu pot folosi 890 Cand da sa creasca e ca smirglul ala cu care lucreaza Tibi :rad: si poate saracu o fi obisnuit de la lucru cu smirglul :rad: ca nu imi zice nimic :rad:
Folositi bichinii?????? Dormiti noaptea cu ei.???????
Am auzit ca cica sanatos este sa dormim cu chiloti cu manecute :rad: cica e super pentru sanatate 890
Va place subiectul?????????
Hai scrieti si voi....ne mai delectam si noi 890 890 890 face bine la sanatate 890
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyDum Mar 15, 2009 7:11 am

azi m-am uitat pe net la epilare definitiva asa m-as face ca zau maimuta is m-am saturat de atata par.... cam scump epilarea definitiva ca nu se face numai o sedinta se fac mai multe si cica si doare putin naspa
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 EmptyVin Mai 21, 2010 2:03 am

[/quote]
danuta36 a scris:
Mai am o problema de cand cu nascutul...nu mai pot sa tin deloc treaba mica,cum ma scapa cum trebuie sa ma duc,ceea ce e f. rau,mai ales cand ma apuca si sunt in oras..Si voi a-ti patit la fel,mamicile care a-ti nascut natural?
Buna . Din cate stiu si eu pt a putea tine mai mult urina ai putea sa incerci niste exercitii ale muschilor pelvieni , dar nu prea des mai ales atunci cand urinezi . Sper sa te ajute . Multa sanatate!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 11 Empty

Sus In jos
 
Intre noi femeile....
Sus 
Pagina 11 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea :: Your first category :: Subiecte interesante-
Mergi direct la: