Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
src="http://www.kissdesign.net/horloge/155/calendrier.js">
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
src="http://www.kissdesign.net/horloge/155/calendrier.js">
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea

 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Poftiti la o cafea (20)
Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyMar Apr 02, 2013 1:15 am Scris de Ramona

» Poftiti la o cafea 19
Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyMar Mar 20, 2012 12:19 am Scris de Ramona

» Filme, desene si muzica pentru copii
Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyVin Dec 23, 2011 2:21 am Scris de Loredana

» filme pentru noi...adulti si pentru familia noastra
Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyMar Noi 22, 2011 12:17 am Scris de Loredana

» Modele, tricotaje si crosete...toate bune pentru fete
Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyLun Noi 14, 2011 9:29 pm Scris de Loredana

» Ghicitori pentru pitici si poezii
Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptySam Noi 05, 2011 11:46 pm Scris de Loredana

» Zile onomastice.
Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyMar Oct 04, 2011 8:54 am Scris de Loredana

» Copii nostrii-2
Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptySam Iun 18, 2011 11:47 pm Scris de Loredana

» Jocuri pentru noi , pentru prichindeii nostrii si ne mai delectam
Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyJoi Mai 19, 2011 6:17 am Scris de Loredana

Ultimele subiecte
» Poftiti la o cafea (20)
Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyMar Apr 02, 2013 1:15 am Scris de Ramona

» Poftiti la o cafea 19
Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyMar Mar 20, 2012 12:19 am Scris de Ramona

» Filme, desene si muzica pentru copii
Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyVin Dec 23, 2011 2:21 am Scris de Loredana

» filme pentru noi...adulti si pentru familia noastra
Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyMar Noi 22, 2011 12:17 am Scris de Loredana

» Modele, tricotaje si crosete...toate bune pentru fete
Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyLun Noi 14, 2011 9:29 pm Scris de Loredana

» Ghicitori pentru pitici si poezii
Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptySam Noi 05, 2011 11:46 pm Scris de Loredana

» Zile onomastice.
Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyMar Oct 04, 2011 8:54 am Scris de Loredana

» Copii nostrii-2
Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptySam Iun 18, 2011 11:47 pm Scris de Loredana

» Jocuri pentru noi , pentru prichindeii nostrii si ne mai delectam
Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyJoi Mai 19, 2011 6:17 am Scris de Loredana

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Forum
Parteneri
forum gratuit
Parteneri
forum gratuit

 

 Intre noi femeile....

In jos 
+4
sela
Gina
danuta36
Ramona
8 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: chimicale de par   Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyVin Mai 21, 2010 2:07 am

Ramona a scris:
Buna fetele.
M-am tuns Intre noi femeile.... - Pagina 12 Lol nu pot sa va pun poze ca nu am cum...nu am cu ce..asta este... Sa va zic ce m-a invatat coafeza...pentru ca mi se unge repede parul...mi-a zis ca ultima clatire sa fie cu lamaie , adica sa storc o lamaie intr-un litru de apa si cica face bine la par Intre noi femeile.... - Pagina 12 755654
Ce vopsele de par folositi? Eu cred ca stiti ca nu ma vopsesc deloc...pentru ca si eu inainte ma vopseam sotul meu Tiberiuu m-a invatat cat4e-va lucruri care m-a facut sa renunt la vopsele ...distruge parul si PS: albiti mai repede Intre noi femeile.... - Pagina 12 755654
Apoi folositi gel...spuma...fixativ? Eu folosesc spuma de par "Intesa" si am un fixativ "wellaflex" astea le am de ceva vreme ca nu m-am prea facut. Acum o sa ma aranjez cam zi de zi ca fiind parul scurt nu il pot lasa hai hui Intre noi femeile.... - Pagina 12 Icon_biggrin
Rimeluri ...ce fel de rimeluri folositi? Sa va zic ce rimel am eu..il am de cand lumea si inca e bun Intre noi femeile.... - Pagina 12 755654 De la Mascara "Double Extension Waterprof" cred ca vi-ati dat seama ca e din ala cu doua capete rezistent la apa. Cand ma dau ma tine trei zile Intre noi femeile.... - Pagina 12 84816 si nu trebuie sa ma mai refac Intre noi femeile.... - Pagina 12 84816
Eu ma fac si cu creion de ochi "Ada" parca ii spune imi plac creioanele cu mina moale Intre noi femeile.... - Pagina 12 Icon_biggrin
Farduri...mai putin dar...eu va zic secrete care poate le stiti dar care poate o sa va fie de folos .
Cum va tine un fard mai de lunga durata?????
Aveti o crema la indemana? Va dati cu o crema de fatza si o intindeti bine...luati un fond de ten si il intindeti bine peste crema...apoi cu farduri...tine foarte bine si de lunga durata Intre noi femeile.... - Pagina 12 755654 Eu nu mai am fond de ten...care l-am avut a expirat Intre noi femeile.... - Pagina 12 Icon_biggrin si l-am aruncat Intre noi femeile.... - Pagina 12 Icon_biggrin
Rujuri...cred ca si voi vreti un ruj care sa tina o o zi ...pai nu ne permitem sa ne luam unul din ala cu 500 000...asai? Am avut doua de cand lucra al meu la parfumerie...din ala scump care te dadeai ..lasai doua minute si apoi dadeai cu luciu peste...puteai sa te stergi ca tot nu se lua...eee...fostai lele cand ai fost...ca au trecut vremurile alea...acum mai am ceva rujuri de la l'oreal si de la Alix Avien...si inca ceva...da nu le mai stiu...inca sunt bune...pai ca sa tina bine pe buze...ca am un obicei...sa imi tot rod buzele...si ca sa ma tina cat de cat...tot asa folosesc o crema Intre noi femeile.... - Pagina 12 Icon_biggrin si tine mai mult Intre noi femeile.... - Pagina 12 755654
Parfumuri....de care aveti????? Nu va zis ce parfumuri imi plac ca dati pe stape si ziceti ca nici nu am pretentii Intre noi femeile.... - Pagina 12 755654 Glumeam ...sa va zic...am cateva parfumuri ... nu le mai folosesc da inca le mai am ca imi pare rau de ele...mai e cate putin in fiecare Intre noi femeile.... - Pagina 12 Icon_biggrin ...Canson d'Emotion si mai am unu Jocarre...am mai avut si Adidas Intre noi femeile.... - Pagina 12 Icon_biggrin astea le primisem atunci cand fostai lele....acum...folosesc un sprei "Neonatura" din Franta de la Yves Rocher . Intre noi femeile.... - Pagina 12 755654
Antiperspirant? de care folositi? Eu acum nu mi-am permis sa imi iau ce foloseam eu...am tot de la Yves Rocher rolon de trandafiri...dar...miroase super..da...nu imi plac rolonurile ...daca nu am alceva...le folosesc...mie imi place sa folosesc alea "Laddy sped stick" daca am scris corect...parerea mea sunt super...sunt si mai scumpe...putin...cam la 80-90 000 unul.
Ce sapun folositi? Am primit pentru Teo un sapun natural...mai miroase bestial zau...iti vine sa il mananci Intre noi femeile.... - Pagina 12 755654
Pentru feminitatea noastra ce folositi? Sapun lichid? Pai...sa va zic...eu ma spal cu sapun si ce e bine sa folositi e bicarbonatul...ca ne spalam si in interior...e dezinfectant...Cand ma tineam de bicarbonat...nu mai aveam scurgeri....nu mirosea....acum ma spal in continuu din cauza scurgerilor...offff si poate stiti ca e urata treaba asta....Am sa incep sa il refolosesc Intre noi femeile.... - Pagina 12 755654
Picioarele noastre....cum le aveti? Eu folosesc lama Intre noi femeile.... - Pagina 12 755654 traiasca lama fetelor ca alceva nu pot folosi Intre noi femeile.... - Pagina 12 755654 Cand da sa creasca e ca smirglul ala cu care lucreaza Tibi Intre noi femeile.... - Pagina 12 84816 si poate saracu o fi obisnuit de la lucru cu smirglul Intre noi femeile.... - Pagina 12 84816 ca nu imi zice nimic Intre noi femeile.... - Pagina 12 84816
Folositi bichinii?????? Dormiti noaptea cu ei.???????
Am auzit ca cica sanatos este sa dormim cu chiloti cu manecute Intre noi femeile.... - Pagina 12 84816 cica e super pentru sanatate Intre noi femeile.... - Pagina 12 755654
Va place subiectul?????????
Hai scrieti si voi....ne mai delectam si noi Intre noi femeile.... - Pagina 12 755654 Intre noi femeile.... - Pagina 12 755654 Intre noi femeile.... - Pagina 12 755654 face bine la sanatate Intre noi femeile.... - Pagina 12 755654


De ce folosesti spuma si fixativ de par ? ca si astea iti pot face ca parul sa se unga mai repede
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyVin Mai 21, 2010 2:16 am

Ca sa ma fac frumoasa Intre noi femeile.... - Pagina 12 Lol
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyJoi Iun 24, 2010 9:49 am

Am vazut subiecte interesante la aceasta tema.daca nu va deranjeaza mai vin si eu cu una:neocolul uterin stiu ca e un subiect mai dur dar pe mine nu ma mai sperie deoarece din pacate sunt una din pacientele care au trecut prin el.pt voi va stau la dispazitie pt a va raspunde la orce intrebare legata de aceasta boala.Eu am depistato la 7 luni de la nasterea lui denis care a fost o sarcina dificila dar cu final fericit Pt ca doua inaintea lui denis tot baietei sau stins la opt luni,a fost o perioada cruda din viata mea dar am ridicat capul spre cer si am avut speranta cum de fapt fac si acum.dar sa nu dramatizam medicina din ziua de azi a avansat foarte mult si vine puternic din spate depasindo incet incet medicina naturista.am zile cand poate nu intru dar tot rasp pana la urma.de cand am iesit din post natal mau pensionat iar din ianuarie ma-m bagat reprez avon pt a avea cat de cat activitate pe langa cea de mamica.sotul fiind plecat mai mult in delegatii.ne vedem la sf de sapt cred ca am depasit mult aceasa tema incercand sa va fac o idee cu activitatea mea.Eu orcum astept parerile voastre si intrebarile.voi intra si in celelalte teme pe rand.va pupam si pe voi si mai ales strunfii :[tim:]:
Sus In jos
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyJoi Iun 24, 2010 10:19 am

In primul rand vreau sa spun ca nu prea stiu ce e neocolul uterin.
Imi pare rau de sarcinile pierdute. Cred ca a fost foarte greu. Mai ales ca erau avansate. Bunul Dumnezeu te-a ajutat sa depasesti aceasta perioada si ma bucur mult pt tine. Multa putere in continuare si sanatate multa.
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyJoi Iun 24, 2010 8:29 pm

Lore Intre noi femeile.... - Pagina 12 359926 iti place la noi?
Adriana Intre noi femeile.... - Pagina 12 359926 eu stiu numa ca mai bine o las pe Lore sa zica ce e...
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyVin Iun 25, 2010 12:12 am

Ma bucur ca am intrat sa va cunosc.
Cat despre neocolul uterin este o boala oncologica mai pe inteles tumoare maligna pe colul uterin. In urma tratamentelor facute: radiatii, citostatice, brahiterapie, mi s-au stopat functiile reproducerii (adica nu mai am menstruatie) asta de 5 ani. Nu va spun ce nasol e si mai ales de la 30 de ani. Bufeuri, proasta dispozitie fara motiv etc...
La inceput pana in februarie anul acesta am mers la control la Cluj cu analizele gata facute tot la 4 luni, din februarie incep la 6 luni, urmeaza in august sa merg la un nou control, de data aceasta cu analizele de sange si cu un tomograf total.
AStept intrebari si curiozitati sfatul meu pentru voi ca prietene faceti analiza papa nicolau o data pe an si daca medicul va recomanda si o mamografie. Mai bine asa decat cu intrebarea tot timpul oare cat mai am de trait. Binenteles nu in cazul meu chiar daca e asa nu am timp si nu vreau sa ma gandesc la asta :D (nu imi las timp de gandire la asta) va pupam dulce :pip:
Sus In jos
doctoresa
DOC
doctoresa


feminin
Numarul mesajelor : 2876
Varsta : 46
Location : usa
Job/hobbies : netul
Data de inscriere : 02/06/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptySam Iun 26, 2010 9:19 am

Loredana imi pare rau sa aud ca asta e boala. Doamne prin cate ia trecut si si asa de tanara. Sa te intareasca Dumnezeu si sa-ti dea multa, multa sanatate. Si nu te gandi la nimic rau ca Dumnezeu e bun si ne ajuta pe toti.
Si eu imi fac Papa nicolaus in fiecare an de cand am venit aici. Deja avem o varsta cand ar cam trebui facut. Oricum vad ca varsta nu mai conteaza.
Multa sanatate iti doresc si numai de bine sa ai parte in viata.
Sus In jos
doinabita
norocul incepatorului



feminin
Numarul mesajelor : 176
Data de inscriere : 16/06/2010

Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyLun Iun 28, 2010 8:39 am

Loredana, prin cate ai trecut? ufffff..... Intre noi femeile.... - Pagina 12 862822 Si eu am trecut prin altele , nu cu mine ci cu fiul meu cel mare.Iar cand sanatatea e cu probleme...uffffffffff...nu stiu ce sa mai zic.Eu una cateodata cred ca nu mai pot....
Sus In jos
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyLun Iun 28, 2010 9:00 am

draga doina si eu am fost foarte speriata si cateodata mai sunt dar am ajuns la condluzia ca nu ni se da niciodata de cat putem duce totul are un scop in lumea asta totul e ca noi sa intelegem si sa luam cei mai bun din ea .pt ca probleme,nenorociri etc vedem la tot pasul din pacate.obtimismul din fiecare om in parte poate face miracole.si asta este cel mai important.va pupam si sa ne mai auzi cu drag lore si denis.pupici pt toate si prichindeii vostri . :piuiti: trandafiri
Sus In jos
doinabita
norocul incepatorului



feminin
Numarul mesajelor : 176
Data de inscriere : 16/06/2010

Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyLun Iun 28, 2010 9:10 am

Lore, eu am ajuns la concluzia ca mi-a faost dat mult pente cat pot duce...nu am disperat, nu m-am intrebat de ce...???am cautat si caut solutii sa vad ce se poate face! Pana la urma viata e o lupta...Credinta, speranta , dorinta...sunt armele cu care lupt.... Intre noi femeile.... - Pagina 12 42053
Sus In jos
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyLun Iun 28, 2010 9:22 am

iti dau drptate draga mea fara credinta si speranta am fii pierduti dar totul duce undeva.mai vb ma preg de culcare maine o iau de la capat merg la analize dimineata :[tim:]:
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyMar Aug 31, 2010 4:41 am

Lore vi cu un rezultat????
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyMier Sept 01, 2010 5:29 am

buna ramo multumesc lui d-zeu vin cu unul bun si ma rog sa ramana la fel in continuare va pupam :[tim:]:
Sus In jos
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyMier Sept 01, 2010 7:31 am

Aveti poze noi la mine la semnatura :[tim:]:
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyMier Sept 01, 2010 8:09 am

:[tim:]: :]: superrrrrr
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyMier Sept 01, 2010 8:51 am

supeeeeeeeeeeeerrr de ja te-am imbatat pana am reusit sa bagam pozele la fete hi hi hi :distractiv: :distractiv: :distractiv: ia o cafea ca am dat tot la dublu :distractiv: :distractiv: :distractiv:
Sus In jos
Ramona
Admin
Ramona


feminin
Numarul mesajelor : 6125
Varsta : 42
Location : Deva
Job/hobbies : indragostita
Humor : sunt mama de pisicuta
Data de inscriere : 30/03/2008

Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyMier Sept 01, 2010 9:04 am

:distractiv: e bine si asa rau cum ii :distractiv:
Sus In jos
https://forum-cu-prietenii.forumgratuit.ro
Loredana
Trandafiras
Loredana


feminin
Numarul mesajelor : 1423
Varsta : 44
Location : Deva
Job/hobbies : plimbarea in natura
Humor : imi plac oamenii de viata
Data de inscriere : 15/06/2010

Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 12 EmptyMier Sept 01, 2010 9:13 am

nu e rau cine a zis asa ceva :D
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Intre noi femeile....   Intre noi femeile.... - Pagina 12 Empty

Sus In jos
 
Intre noi femeile....
Sus 
Pagina 12 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cu-familia-si-prietenii-la-o-cafea :: Your first category :: Subiecte interesante-
Mergi direct la: